Akustyczni Band - koncert
Myśleli, że jest już dobrze, że wszystko mają pod kontrolą, a wówczas przyszedł Kamil i zaczął pukać i stukać, rozpoczął uzupełnianie rytmu i wtedy dopiero okazało się, że to jest to!
Gdzie?
Tawerna Żeglarska Stary Port w Krakowie
Straszewskiego 27, 31-113 Kraków
Kiedy?
28 września 2018 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie

Akustyczni Band jest to formacja akustyczna, pochodząca z Nowego Sącza, która oscyluje w klimatach rock/blues. Grają również muzykę autorską, a także własne interpretacje polskiej klasyki i zagranicznej. Na początku Tomek grywał, a także śpiewał sam, było to coś o miłości, czy też koniaczkach oraz morskich opowieściach. Potem Michał pokazał koledze, że do tego, co on śpiewa, przydaje się bardzo gitara akustyczna. Myśleli, że jest już dobrze, że wszystko mają pod kontrolą, a wówczas przyszedł Kamil i zaczął pukać i stukać, rozpoczął uzupełnianie rytmu i wtedy dopiero okazało się, że to jest to!

Do tego przyszedł jeszcze Nikodem - byli wcześniej w dużym błędzie, kiedy myśleli, iż wiedzą, co robią! Dopiero on pokazał im gdzie, co i jak, a także kiedy. Potem już tylko próby, koncerty, próby, koncerty. Tak właśnie powstawał akustyczny projekt, ze swym własnym repertuarem, jak również z coverami, grającymi im w duszach, tym co kochają, czym się sugerują i inspirują. Chłopaki przed wszystkim grają z pasją i miłością.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 28-go września 2018 roku, do krakowskiej Tawerny Żeglarskiej Stary Port, znajdującej się przy ulicy Straszewskiego 27. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl