Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Airbourne - koncert

Airbourne - koncert
 
Australijski rock budzi zawsze spory entuzjazm wśród fanów rockowych brzmień. To gwarancja naprawdę dobrych, rasowych brzmień.
gdzie?Klub Proxima w Warszawie
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa
kiedy?30 maja 2017 od 20:00
za ile?75 zł
organizatorAgencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Go Ahead oraz P.W. Events mają zaszczyt zaprosić na świetny koncert australijskiej formacji Airbourne.

Australijski rock budzi zawsze spory entuzjazm wśród fanów rockowych brzmień. To gwarancja naprawdę dobrych, rasowych brzmień. Podobne emocje wzbudziła informacja o nadciągających koncertach uwielbianego przez polską publiczność hard rockowego kwartetu prosto z Australii. To nie kłamstwo! Airbourne wracają do Polski! Ich zeszłoroczne koncerty spotkały się z niezwykle ciepłym i żywiołowym przyjęciem. Dlatego bracia O'Keeffe - Joela oraz Ryana plus ekipa pojawią się już 30 maja w Gdyni w Klubie Muzyczny Ucho, a 31 maja w Klubie Proxima w Warszawie. Grupa promować będzie najnowszą, czwartą już w karierze, płytę zatytułowaną „Breakin’ outta hell”.

Drodzy Państwo, godni następy AC/DC powrócili na polską scenę w wielkim stylu! Świetny krytyk muzyczny, rasowy dziennikarz, guru w tematyce rockowych brzmień - Wojciech Mann twierdzi, że Australia nie od wczoraj i nie od dziś dostarcza muzycznemu światu wysokooktanowe, rockowe paliwo. Te nazwy rozpoznaje bez trudu każdy fanatyk ostrego rocka: Karnivool, Catfish, Wolfmother, Rose Tattoo i w końcu AC/DC. W poczet najlepszych wpisać należy, z pewnością, również formację Airbourne.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Kwartet Airbourne założony został przez wokalistę oraz gitarzystę, jednocześnie - Joela O’Keeffe, który na scenie pojawia się w towarzystwie brata grającego na perkusji - Ryana. Kapela wydała niedawno album zatytułowany „Breakin’ Outta Hell”. Wszystkie recenzje oraz analizy zawartości płyty kierują wnioski w stronę lapidarnego morału, który zamieszczony został na okładce płyty: „No ballads, no bullshit”. Święte słowa... Krążek „Breakin’ Outta Hell” to jedenaście pędzących na oślep kawałków rockowych, które wykorzystać można podczas karkołomnej, nieprzepisowej jazdy samochodem oraz do rozkręcenia szalonej imprezy. W jednym i drugim przypadku należy się liczyć z podobnymi konsekwencjami. Wcześniej, czy później konieczna będzie konfrontacja z Policją. Airbourne dają niemiłosiernie do pieca. Wypełniając słowa obietnicy, w pogardzie mają gitarowe, liryczne i melancholijne ballady.

Australijczycy zawsze dotrzymują słowa! Zapowiada się niezły koncert, od pierwszej aż do ostatniej minuty, będzie to ogień piekielny, prosto z serca australijskiego piekła. Serdecznie zapraszamy, Klub Proxima w Warszawie. Scena przy ulicy Żwirki i Wigury 99a. Startujemy o 20:00!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl