Ahaju Fusion Bolivia koncert
A Ci, którzy zobaczą ich po raz pierwszy, niech uwierzą, że nogi same rwą się do tańca. Kto nie był, z pewnością zakocha się od pierwszych taktów. Zapewniamy!
Gdzie?
Karczma pod Gontem
Jana Kasprowicza 1a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
11 sierpnia 2018 od 20:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Karczma pod Gontem

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na taneczną zabawę w wakacyjnym nastroju. Do tańca grać będzie zespół Ahaju Fusion. Impreza odbędzie się w Karczmie pod Gontem w Zakopanem, przy ulicy Jana Kasprowicza 1a już 11 sierpnia. Startujemy punktualnie o 20:00.

Wszyscy Ci, którzy byli już na koncercie formacji Ahaju Fusion Bolivia nie potrzebują szczególnej zachęty. A Ci, którzy zobaczą ich po raz pierwszy, niech uwierzą, że nogi same rwą się do tańca. Kto nie był, z pewnością zakocha się od pierwszych taktów. Zapewniamy!

Formacja Ahaju Fusion korzeniami związana jest z Boliwią. Muzycy prezentują indiańską, etniczną muzykę charakterystyczną dla obu Ameryk. Publiczność zachwyca barwna, jaskrawa kolorystyka strojów, dynamiczny indiański taniec, charakterystyczne takty i rytmy oraz niezwykłe instrumentarium. Wszystkie te elementy składają się na niepowtarzalny styl formacji rozpoznawalny w wielu państwach, nie tylko Starego Kontynentu. Cel i założenia grupy to propagowanie oraz dzielenie się dorobkiem kulturowym Indian z Ameryki Południowej i Północnej. Szczególnie interesująca dla artystów jest tradycja muzyczna. A to jeszcze nie wszystko... Repertuar grupy obejmuje znane oraz lubiane kawałki, przede wszystkim ballady oraz światowe i polskie przeboje. Pojawiają się aranżacje przygotowane specjalnie na fletnię pana, a także na Quenę, Zampoñę, Charango oraz Toyo.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl