Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Ahaju Fusion Bolivia- koncert

Ahaju Fusion Bolivia- koncert
 
Ich pragnieniem jest to, by móc dzielić się z innymi niezwykle bogatą kulturą Indian z Ameryki Północnej i Południowej, a przede wszystkim ich bogatą muzyczną tradycją.
gdzie?Karczma pod Gontem
Jana Kasprowicza 1a, 34-500 Zakopane
kiedy?22 kwietnia 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie
organizatorKarczma pod Gontem

Pochodząca z Boliwii grupa AHAJU FUSION BOLIWIA, to reprezentanci indiańskiej muzyki etnicznej z Ameryki Południowej oraz Północnej. Styl, który tworzą i rozpowszechniają w Europie oraz na pozostałych kontynentach, charakteryzuje się żywą kolorystyką strojów, elementami tańca indiańskiego, specyficznym rytmem, niezwykłymi instrumentami muzycznymi, dzięki temu są bez wątpienia niepowtarzalni.

Ich pragnieniem jest to, by móc dzielić się z innymi niezwykle bogatą kulturą Indian z Ameryki Północnej i Południowej, a przede wszystkim ich bogatą muzyczną tradycją. Jednakże, to nie wszystko... Repertuar AHAJU FUSION BOLIWIA, to także lubiane przez publiczność i znane słuchaczom ballady i przeboje światowe oraz polskie, aranżowane na fletnię pana a także moc innych instrumentów na których grają, a są to: Quena, Toyo, Zampoña, Charango i inne.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl