Agnieszka i nie tylko - koncert
Usłyszą Państwo takie utwory, jak miedzy innymi: „Na całych jeziorach Ty”, „Kiedy mnie już nie będzie”, „Małgośka”, „Sing Sing”, „Zielono mi” oraz „Nie ma jak pompa".
Gdzie?
Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła M.S.W.
Starzyńskiego S. 21, 05-075 Warszawa
Kiedy?
27 października 2018 od 17:00
Za ile?
bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który wykona Julita Kożuszek. Wydarzenie odbędzie się już 27-go października 2018 roku, w warszawskim Ośrodku Kultury w Dzielnicy Wesoła M.S.W., znajdującym się przy ulicy Starzyńskiego S. 21. Impreza bezpłatna, a rozpocznie się o godzinie 17:00. Utwory Agnieszki Osieckiej poukładane zostaną w prostą koncertową narrację, na którą składają się piosenki Osieckiej oraz Jana Jakuba Należytego, jak również trochę mniej znane wiersze Agnieszki Osieckiej. Teksty poetki, a także Należytego są charakterystyczne szczególnie w wyrazistą poetykę, która jednak nie jest ckliwa, ale też nie naiwna, jednak wzruszająca, głęboka i inteligentnie dowcipna.

Natomiast wszystko "kręci się" wokoło damsko-męskich relacji. Zatem usłyszą Państwo takie utwory, jak miedzy innymi: „Na całych jeziorach Ty”, „Kiedy mnie już nie będzie”, „Małgośka”, „Sing Sing”, „Zielono mi” oraz „Nie ma jak pompa".

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl