Agnieszka Grochowicz / Taka piosenka, taka ballada.... czyli Róbmy swoje

Agnieszka Grochowicz / Taka piosenka, taka ballada.... czyli Róbmy swoje
Agnieszka Grochowicz to autorka tekstów piosenek, wokalistka, kompozytorka.
Gdzie?
Loch Camelot
Św. Tomasza 17, 31-022 Kraków
Kiedy?
24 czerwca 2018 od 18:00
Za ile?
40 zł

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowy wieczór do niezwykłego miejsca w Krakowie, jakim jest Loch Camelot przy ulicy Świętego Tomasza 17. Tu, 24 czerwca o godzinie 18:00 na scenie pojawi się Agnieszka Grochowicz z programem "Taka piosenka, taka ballada.... czyli Róbmy swoje".

Agnieszka Grochowicz to autorka tekstów piosenek, wokalistka, kompozytorka. Ukończyła krakowską PWST, ale nigdy nie zajmowała się tak zwaną piosenką aktorską. Artystka jest laureatką licznych nagród. Pochwalić się może Stypendium Miasta Krakowa, które otrzymała w 2007 roku. Jest autorką tekstów, Agnieszka Grochowicz oprócz tekstów dla siebie, napisała także teksty dla innych wykonawców.

Byli to, między innymi: Kamila Klimczak z Piwnicy pod Baranami w Krakowie, Jaga Wrońska z Lochu Camelot. Artystka nawiązała współpracę z kompozytorami, która zaowocowała wspólnymi piosenkami. W tej grupie pojawiają się, między innymi: oczywiście Ona sama i Ewa Kornecka, Aleksander Brzeziński, Janusz Grzywacz, Marisuz Oziu Orzechowski. Piosenkę Agnieszki Grochowicz nagrał także Artur Andrus i uczynił to w duecie z wokalistką z Krakowa, Agnieszką Rosnerówną. Artystka jest również częstą uczestniczką Nocy Poezji organizowanych corocznie przez Urząd Miasta w Krakowie. Imprezę objął patronatem Prezydent Miasta Krakowa, a spotkania mają na celu promowanie artystycznych piosenek.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Koncert Agnieszki Grochowicz, to wydarzenie, które na długo pozostaje w pamięci publiczności. Ze sceny popłyną dźwięki eklektycznej muzyki nasycone dobrym, trafnym i mądrym tekstem. Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl