Agnieszka Chylińska - Pink Punk Tour - koncert
Dwa lata wstecz swą premierę miała wydana z zupełnego zaskoczenia płyta, nosząca nazwę: "Forever Child" Chylińskiej.
Gdzie?
A2 - Centrum Koncertowe
Góralska 5, 53-610 Wrocław
Kiedy?
18 listopada 2018 od 19:00
Za ile?
69 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który promować będzie płytę, pod tytułem: "Pink Punk" Agnieszki Chylińskiej, której premiera miała miejsce 26-go października 2018 roku.

Dwa lata wstecz swą premierę miała wydana z zupełnego zaskoczenia płyta, nosząca nazwę: "Forever Child" Chylińskiej. To był pierwszy, a także jedyny raz na naszym krajowym rynku, kiedy to jednego dnia, w tajemnicy wręcz absolutnej przed terminem i bez jakichkolwiek zapowiedzi ukazała się płyta, teledysk, singiel, ogólnokrajowa kampania promocyjna, jak również start koncertowej trasy.

Projekt stał się największym rynkowym sukcesem oraz w tempie rekordowym płyta okryła się potrójną platyną, zaś piosenka, pod tytułem: „Królowa Łez” - to tytuł singla diamentowego, a także przeboju roku w licznych rankingach, natomiast dwuletnia trasa koncertowa, o tytule jaki nosi płyta (europejska i polska) niemalże całkowicie została wyprzedana, a niektóre z koncertów status zwany sold out uzyskiwały w kilka dni zaledwie.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

A tymczasem artystka postanowiła, że uhonoruje i obdaruje swych najwierniejszych fanów kolejną płytą, pod tytułem: "Pink Punk". Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 18-go listopada 2018 roku, do wrocławskiego A2 - Centrum Koncertowego, znajdującego się przy ulicy Góralskiej 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 69 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl