Agata Ślazyk - koncert
Natomiast obecność bardzo osobistych liryków w bliskości satyrycznych piosenek stanowi o sporej atrakcyjności koncertów niezwykle uzdolnionej artystki.
Gdzie?
Piwnica pod Baranami
Rynek Główny 27, 31-008 Kraków
Kiedy?
30 czerwca 2019 od 20:00
Za ile?
40 zł

Agata Ślazyk to artystka związana z formacją Piwnicy pod Baranami. Wokalistka jest obdarzona pięknym, niezwykłym głosem i nie poddaje się "szufladkowaniu”, do określonych muzycznych gatunków. Piwnica pod Baranami mogłaby wskazywać na poetycką piosenkę lub też aktorską, albo ogólnie kabaretową. Ale słuchacze jej występów wskazują dość często na wielki temperament artystyczny kobiety, a także rockowe wręcz teksty, czy kompozycje. Repertuar jest różnorodny i nie jest on wynikiem eklektyzmu niczym nie uzasadnionego, ale wynika z ponad przeciętnych wykonawczych możliwości oraz szerokich zainteresowań.

Natomiast obecność bardzo osobistych liryków w bliskości satyrycznych piosenek stanowi o sporej atrakcyjności koncertów niezwykle uzdolnionej artystki. Dając koncerty razem ze słąwną Piwnicą pod Baranami wokalistka dała się poznać publice Stanów Zjednoczonych, Norwegii, Kanady oraz Włoch. Odwiedziła także ze swoim recitalem Wielką Brytanię, Austrię i Niemcy.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 30-go czerwca 2019 roku,do krakowskiej Piwnicy pod Baranami, znajdującej się przy Rynku Głównym 27. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl