Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Agata Kuliś - koncert

Agata Kuliś - koncert
 
Jej płyta debiutancka, pod tytułem: „Come little closer” to połączenie różnych repertuarów klasycznych z gatunku R&B i smooth jazz.
gdzie?Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
kiedy?27 kwietnia 2018 od 19:00 do 20:30
organizatorKawiarnia Kmicic

Agata Kuliś jest wokalistką, kompozytorką, a także tekściarką. Ponad to jest dwukrotną stypendystką Berklee College Music, w Bostonie, w Stanach Zjednoczonych. Muzyczna edukacja artystki zaczęła się w mieście Kraków, w Szkole Muzycznej imienia St. Wiechowicza. Tam Kuliś studiowała fortepian, a także w Państwowej Szkole Muzycznej imienia M. Karłowicza, gdzie artysta rozwijała swój głos. Poza tym absolwentka oraz wykładowczyni na Instytucie Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego. Również studiowała muzykę na Uniwersytecie Papieskim imienia Jana Pawła Drugiego, Kraków.

Wygrała, między innymi: European Scholarship, w roku 2013 - Berklee, Nagrodę Słuchaczy Radia Polskiego Rampa, Nowy Jork, rok 2015 oraz Berklee International Grant, w roku 2014. Dawała koncerty w Europie, Kenii, a także w Stanach Zjednoczonych. Jej płyta debiutancka, pod tytułem: „Come little closer” to połączenie różnych repertuarów klasycznych z gatunku R&B i smooth jazz. Album został zmiksowany przez wielokrotnego laureata nagrody Grammy, czyli Alexa Venguera, zaś wyprodukowany dzięki Debo Ray.

Przedstawiamy także Krystiana Jaworza - absolwenta Wydziału Instrumentalnego Muzycznej Akademii, Kraków, klasa trąbki i fortepianu jazzowego. To aranżer oraz kompozytor związany na stałe z zespołami, jak: Surreal Players, Groove Set oraz Gurgul Band. W latach od 2008 do 2011 był klawiszowcem legendarnej formacji Pudelsi.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Przed Państwem Władek Foltyński, który jest autorem i basistą, zakochanym tak w klasyce brzmienia basowego, jak na przykład James Jamerson, czy Jaco Pastorius, jak również nowoczesnych gatunkach oraz technikach. Jest ponad to autorem bloga, pod nazwą: „Muzyk 2.0”, który jest w głównej mierze poświęcony muzycznemu biznesowi z perspektywy muzyka czynnie koncertującego. Po dziś dzień, współpracował z formacjami oraz wykonawcami popu, między innymi był to: Mateusz Mijal, Hatbreakers, czy Demenders, jak również z muzykami jazzowej oraz instrumentalnej sceny: Tomasz Grochot, Mateusz Śliwa, Dominik Bieńczycki, Ryszard Krawczuk, Wojtek Pilichowski, czy Kamil Barański.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 27-go kwietnia 2018 roku, do Zakopanego, do Kawiarni Kmicic, znajdującej się przy ulicy Stanisława Staszica 11 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl