Aga Zaryan / Trasa "High & Low" - koncert

Aga Zaryan / Trasa "High & Low" - koncert
Nowy repertuar obejmuje prócz piosenek autorskich interpretacje piosenek Paula Simona, czy też Stevie’go Wondera.
Gdzie?
Klub Palladium
Złota 9, 00-019 Warszawa
Kiedy?
20 listopada 2018 od 19:00
Za ile?
80 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wspaniały koncert Agi Zayran, który ma odbyć się w granicach koncertowej trasy. Promuje ona natomiast nową autorską płytę artystki, pod tytułem: "High & Low". Muzyka do nowej płyty skomponowana została do tekstów napisanych w języku angielskim przez samą wokalistkę. Dzięki temu nabrały one charakteru bardzo osobistego. Zaryan podzieliła się w nich swymi osobistymi refleksjami oraz emocjami na temat rzeczywistości, która ją otacza. Autorami kompozycji natomiast są wspaniali jazzmani: Dariusz Oleszkiewicz, David Doruzka, Michał Tokaj i Marcin Wasilewski. Zaś kilka utworów skomponowała sama Aga.

Nowy repertuar obejmuje prócz piosenek autorskich interpretacje piosenek Paula Simona, czy też Stevie’go Wondera. Zaproszeni muzycy do udziału w albumie oraz koncertach wykreowali wspólnie całkiem nowe brzmienie formacji. Występy Agi Zaryan są prawdziwą ucztą dla ducha i ucha - nie jedynie dla fanów jazzu.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 20-go listopada 2018 roku, do warszawskiego Klubu Palladium, znajdującego się przy ulicy Złotej 9. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl