Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Aga Zaryan - Koncert zaduszkowy

Aga Zaryan - Koncert zaduszkowy
 
Albumy artystki są sprzedawane we wręcz rekordowych nakładach, co udowadnia, że duże ambicie oraz wysublimowany styl przyczynić się mogą do odniesienia wielkiego sukcesu.
gdzie?Restauracja Kuźnia Kulturalna
Kostki-Potockiego S. 24, 02-958 Warszawa
kiedy?6 listopada 2017 od 20:30
za ile?100 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Agi Zayran. Będzie to występ zaduszkowy, podczas którego wspominać będziemy postaci, tak polskiego, jak również światowego jazzu.

Podczas tego wieczoru artystka będzie prezentowała program, który przybliży twórczość, a także sylwetki wybitnych muzyków, których nie ma już pośród nas. Repertuar obejmuje zatem, między innymi: Billie'go Holiday'a, Czesława Niemena, Ninę Simone, Agnieszkę Osiecką, Leonard'a Cohen'a, Kalinę Jędrusik. Ponieważ program nie jest ograniczony jedynie do jazzowej muzyki usłyszą Państwo również inne tony. W trakcie koncertu Aga Zaryan zaśpiewa razem z gitarzystą czeskim Davidem Dorużki.

Artystka prezentuje kwintesencję tego, co jest najwspanialsze w jazzie oraz w jego historii. Zarazem jest to kontynuacją tradycji dokonań Carmen McRea, Shirley Horn oraz Joni Mitchell. Uznanie światowe Aga Zaryan zawdzięcza oryginalnemu stylowi, wyjątkowemu smakowi, a także podejściu do śpiewu z wielką lekkością frazowania, jak również matowemu i ciepłemu tonowi.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Aga Zaryan to laureatka ważnych nagród oraz wyróżnień dla świata muzycznego. Ma na swoim koncie, na przykład Fryderyka, czy też wielokrotny tytuł Wokalistki Roku (Magazyn Jazz Forum). Albumy artystki są sprzedawane we wręcz rekordowych nakładach, co udowadnia, że duże ambicie oraz wysublimowany styl przyczynić się mogą do odniesienia wielkiego sukcesu.

Artystka podbiła wiele serc na całej kuli ziemskiej. Gra ona, między innymi w: Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Belgii Francji, Izraelu, Szwecji, Niemczech, Norwegii, Turcji, Niemczech, Portugalii, Japonii, Rosji, Chinach i Islandii.

Na koncert zapraszamy serdecznie już 6-go października 2017 roku, do warszawskiej Restauracji Kuźnia Kulturalna, znajdującej się przy ulicy Kostki-Potockiego S. 24. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 100 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl