Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Afromental - koncert

Afromental - koncert
 
Grupa wystąpi przed Wami z koncertowym materiałem, który promuje ostatnią płytę, pod tytułem: "Mental House".
gdzie?Forty Kleparz
Kamienna 2-4, 30-001 Kraków
kiedy?8 października 2017 od 19:00
za ile?50 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie zespół Afromental, który pewnie dobrze znacie. To formacja bardzo uzdolnionych oraz przepełnionych pozytywną energią facetów. Każdy z tych facetów stanowi nietuzinkową i wyrazistą postać. Tak prywatnie, jak również na scenie są oni bardzo zgrana paczką. To grupa, której jeszcze w naszym kraju nie było, z całą pewnością. Muzyka, tworzona przez Afromental jest wypadkową inspiracji członków zespołu, zaś stylistycznie jest to mieszanina głównie hip-hopu, rocka i rapcore’u.

Formacja w swej dwunasto-letniej działalności wydała cztery albumy studyjne. Na swym koncie mają występy na bardzo ważnych festiwalach oraz scenach w kraju, jak również wiele nagród, miedzy innymi: VIVA Comet, Superjedynka, European Music Award MTV, Eska Music Award.

Grupa wystąpi przed Wami z koncertowym materiałem, który promuje ostatnią płytę, pod tytułem: "Mental House". W niej podkreślają szczególnie swój charakter niezależny oraz niepowtarzalny muzyczny styl. Usłyszymy zapewne charakterystyczny oraz towarzyszący bandowi od wielu lat flow oraz groove pochodzący z pogranicza soulu i hip-hopu z ciężkimi brzmieniami gitarowymi.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert Afromental zapraszamy już 8-go października 2017 roku, do krakowskiego Forty Kleparz, znajdującego się przy ulicy Kamiennej 2-4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a wstęp na nie kosztuje Państwa 50 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl