Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

AERO-VEDERCI BABY! Pożegnalna Trasa Europejska - koncert

AERO-VEDERCI BABY! Pożegnalna Trasa Europejska - koncert
 
Steven Tyler natomiast mówi o koncertach w Południowej Ameryce, że chłopaki z Aerosmith'a zagrali tam jak najprawdziwsi ambasadorzy rocka.
gdzie?Tauron Arena Kraków
Stanisława Staszica 7, 31-571 Kraków
kiedy?2 czerwca 2017 od 18:00
za ile?249 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie najlepszy zespół rock'n'rollowy Ameryki, czyli Aerosmith. Ogłosił on niedawno swoją europejską, gigantyczną trasę koncertową, która odbędzie się w tym roku. Po świetnie przyjętych oraz udanych koncertach w Ameryce Południowej, formacja Aerosmith przeleci nad Atlantykiem i przywiezie jedno z większych show rockowych w całej historii. Zatem zapowiada się impreza, na której trzeba być koniecznie, zwłaszcza, iż jest to trasa pożegnalna, kończąca działalność grupy Aerosmith.

Już od czterdziestu pięciu lat zespół inspiruje się rock&rollowymi grupami. Tym samym stali się uwielbianą i wpływową formacją na całym globie. Uznanie zdobyli również dzięki publicznym wystąpieniom, wspaniałym koncertom oraz niezapomnianym utworom. Sprzedali więcej niż sto milionów płyt, mają na swoim koncie także niezliczone nagrody, jak na przykład:

* 4 Nagrody Grammy,
* 12 Nagród MTV Awards
* 8 Nagród American Music Awards
* oraz 6 Nagród Billboard Awards

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Niezaprzeczalnie Aerosmith uwielbiani są na świecie. Członkowie legendarnego zespołu, czyli:

* Steven Tyler
* Brad Whitford
* Joey Kramer
* Joe Perry
* Tom Hamilton

przez te czterdzieści pięć lat swej działalności zdobyli niebywałą ilość dziewięćdziesięciu pięciu platynowych, złotych oraz multi-platynowych certyfikatów za single, albumy oraz za teledyski. I jest to zdecydowanie powód do dumy, ponieważ żaden inny zespół z USA nic takiego nie osiągnął. Aerosmith stoi zatem na czele rockowego świata. Wczesne hity grupy, między innymi:

* "Sweet Emotion"
* "Dream On"
* "Toys In The Attic"

jak również definiujący gatunek i gruntujący pozycję:

* "Walk This Way"

aż po największe przeboje:

* "Dude Looks Like A Lady"
* "Love Is An Elevator"

są bezsprzecznie kimś kogo trzeba usłyszeć, a jeśli jest okazja również zobaczyć na żywo.

Joe Perry z Aerosmith zachęca do koncertów, mówiąc, że: trzy lata minęły od trasy koncertowej po Europie i mógłby z całą mocą powiedzieć, że zespół nie może doczekać się ponownego grania na scenach europejskich. Podczas trwania trasy po Ameryce Południowej grupa pracowała na najwyższych obrotach, także i teraz nie będzie inaczej.

Steven Tyler natomiast mówi o koncertach w Południowej Ameryce, że chłopaki z Aerosmith'a zagrali tam jak najprawdziwsi ambasadorzy rocka. Nie zatrzymacie nas w żaden możliwy sposób. Niech przemówi muzyka, a rock niech nigdy was nie opuszcza i każdego dnia dodaje energii. My ze swojej strony zrobimy to, co umiemy najlepiej. Oceńcie sami!

Zespół zakończył serię występów w Ameryce Południowej. Można bez ogródek rzecz, że dali tam czadu dla swych wiernych fanów z:

* Argentyny
* Chile
* Boliwii
* Kolumbii
* Peru
* Brazylii
* Meksyku

Powrót na kontynent europejski jest wyczekiwany, tak przez fanów, jak i przez zespoły, które grają w podobnych tonacjach. Aerosmith da także koncerty na największych festiwalach światowych, jak na przykład:

* Sweden Rock
* Download Festival (Wielka Brytania)
* Hellfest (Francja)

Nie przegapcie takiej szansy, by zobaczyć na własne oczy Aerosmith'a. Tak więc - "Do zobaczenia!".

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl