Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Adriano Trindade - koncert

Adriano Trindade - koncert
 
Artysta reprezentował od zawsze czołówkę gatunku. Wystąpił już w czterdziestu dziewięciu krajach, także w Polsce, i jak sam twierdzi, do której miło mu się wraca.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?9 sierpnia 2017 od 21:00
za ile?40 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie muzyka pochodzącego z Brazylii: Adriano Trindade. Jest on muzykiem jazzowym, który koncertuje po całym kontynencie europejskim. Już 9 sierpnia 2017 roku artysta wystąpi ze swoim programem specjalnym w sopockim Teatrze BOTO. To będzie pierwszy koncert Adriano na scenie trójmiejskiej.

Muzyk uważany jest za prekursora nurtu nazywanego samba-rock (Nowa Zelandia oraz Europa). Właśnie w Europie Trindade mieszka od ośmiu lat. Artysta reprezentował od zawsze czołówkę gatunku. Wystąpił już w czterdziestu dziewięciu krajach, także w Polsce, i jak sam twierdzi, do której miło mu się wraca.

W roku 2015 nagrał on album DVD, pod tytułem: "Live in Prague" oraz piąty w karierze krążek CD, współpracując z Los Quemados Jazz. 2016 rok przyniósł Adriano był w dwudziestu ośmiu krajach Europy, gdzie dał sto trzydzieści koncertów w dziewięćdziesięciu siedmiu miastach, a jego ostatnia płyta obecna jest we wszystkich jazzowych europejskich radiowych stacjach.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Już 9 sierpnia tego roku, od godziny 21:00 artysta, który jest również wokalistą, grającym na gitarze wystąpi dla Was w Boto, w swym stylu brazylijskim, który najwięcej czerpie z samby, samba - rocka i z bossa novy.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl