Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Adi Nowak "VR" Koncert Premierowy / Wrocław / Bezsenność

Adi Nowak "VR" Koncert Premierowy / Wrocław / Bezsenność
 
Adi Nowak to przedstawiciel raperów nowej generacji, którzy zrywając z utartymi i modnymi konwencjami panującymi tak w amerykańskim, jak i polskim hiphopie, tworzą własny i niepowtarzalny styl.
gdzie?Bezsennosc Insomnia Club
Ruska 51, 50-079 Wrocław
kiedy?28 maja 2017 od 20:00
za ile?100 zł

Agencja REVOLUME z udziałem klubu Bezsenność Insomnia Club mają zaszczyt zaprosić na premierowy koncert Adiego Nowaka. Pierwszy album artysty "VR" pojawi się pod egidą wydawnictwa Asfalt Records już 28 kwietnia.

Adi Nowak to młody, poznański raper, który debiutował początkiem 2016 roku muzyczną publikacją w internecie. Kawałek został gorąco przyjęty przez słuchaczy, a epka “Nienajprawdziwsze” wprowadziła artystę w grono rozpoznawalnych artystów. Oryginalna forma oraz nietuzinkowa osobowość zwróciły uwagę wziętych dziennikarzy, licznych słuchaczy oraz wytwórni płytowych. Z jedną z nich Adi Nowak podpisał płytowy kontrakt. Asfalt Records objęło opieką artystę i dzięki ich staraniom debiutancka epka zyskała fizyczny nośnik. Pojawiła się w limitowanej serii Złotej Edycji (5 sztuk). Osnute tajemnicą wydanie płyty wiązało się z kosztem stu złotych, a nakład wyprzedał się w kilkadziesiąt minut. Na klientów, którzy obdarzyli Adiego zaufaniem, kierując się wyłącznie intuicją, czekała pora nagroda. Każde pudełko skrywało sporą niespodziankę - sto polskich złotych. Cezurą okazał się kwiecień 2017 roku. Wtedy to, po prawie rocznej pracy w studiu, artysta opublikował swój debiut – pełnowymiarowy krążek “VR”.

Adi Nowak to przedstawiciel raperów nowej generacji, którzy zrywając z utartymi i modnymi konwencjami panującymi tak w amerykańskim, jak i polskim hiphopie, tworzą własny i niepowtarzalny styl. Nieszablonowy, artystyczny wizerunek Adiego wnosi powiew świeżości na rodzimą scenę. Innowacja ta dostrzegalna jest zarówno w formie jak i prezentowanej treści. Raper kieruje swą twórczość w stronę słuchaczy, którzy cenią dystans i refleksję. Lubią zatrzymać się i spojrzeć na życie z dystansem, a tym samym lubią podejmować niebezpośrednie próby refleksji nad zagadnieniami, które z punktu widzenia człowieczeństwa są niezwykle istotne. Adi Nowak wpisał się już w poczet raperów ze stajni Asfalt Records. Raperów, którzy powoli, kierując się wewnętrznym drogowskazem podążają na szczyt.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl