Addio pomidory! - piosenki Wasowskiego i Przybory

Addio pomidory! - piosenki Wasowskiego i Przybory
Na scenie pojawią się studenci gdańskiej Akademii Muzycznej. To uczniowie klasy wokalnej, która działa pod kierownictwem Krystyny Stańko.
Gdzie?
Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
Kiedy?
19 kwietnia 2018 od 19:00
Za ile?
15 zł

Oliwski Ratusz Kultury z przyjemnością informuje, że 19 kwietnia na scenie przy ulicy Opata J.Rybińskiego 25 w Gdańsku odbędzie się niezwykły koncert, podczas którego wysłuchać będzie można magicznych i kultowych utworów Wasowskiego i Przybory.

Na scenie pojawią się studenci gdańskiej Akademii Muzycznej. To uczniowie klasy wokalnej, która działa pod kierownictwem Krystyny Stańko. Młodzi artyści zaprezentują utwory niezwykłego duetu autorskiego: Jerzy Wasowski i Jeremi Przybora. Ze sceny popłyną dźwięki utworów dobrze znanych, będą to między innymi: "Panienka z temperamentem", "Oczy przezroczyste", "O, Romeo", "Zimy żal". Oprócz tych klasyków artyści przygotowali również sporo utworów mniej znanych. To będzie niezwykły wieczór! Energia i dynamizm młodości zaprezentuje się na tle bardzo wiosennych standardów polskiej piosenki. Twórczość legendarnych Starszych Panów zabrzmi pełną mocą! W aranżacjach przygotowano utwory solowe oraz fragmenty zaaranżowane na zespoły wokalne.

Na scenie ujrzymy: Angelikę Borof, Julię Darowską, Wiktora Gabora, Łukasza Reksa, Ninę Romanowską, Pawła Stawińskiego, Macieja Świniarskiego, Jagodę Wojciechowską. Gościnny udział w koncercie zapowiedzieli: Barbara Pospieszalska oraz Solifonia, zespół wokalny w składzie: Jagoda Wojciechowska, Karina Bałdych, Aleksandra Raczyńska, Marcin Molendowski, Paweł Ruszkowski. Sekcja w składzie: fortepian: Michał Ciesielski,kontrabas: Szymon Zalewski,perkusja: Hussy Asam.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl