Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Adam Zalewski - solo - koncert akustyczny

Adam Zalewski - solo - koncert akustyczny
Adama Zalewski jest wokalistą, gitarzystą, basistą, autorem tekstów oraz muzyki, która jest fuzją różnych gatunków
Gdzie?
Tawerna Gniazdo Piratów
Ogólna 5, 01-702 Warszawa
Kiedy?
20 lutego 2020 od 20:00
Za ile?
bezpłatnie

Adama Zalewski jest wokalistą, gitarzystą, basistą, autorem tekstów oraz muzyki, która jest fuzją różnych gatunków - zaczynając od autorskiej piosenki, poprzez blues, folk, a także rock. Wszystko jest zaś osadzone w brzmieniu akustycznym. W tym roku Adam Zalewski Trio, czyli uczestnik Festiwalu Suwałki Blues, Festiwalu Blues nad Bobrem i Festiwalu Rawa Blues. Koncert ma na celu promocję płyty koncertowej Adama Zalewskiego, pod tytułem: "NA ŻYWiOł", nagranej w duecie razem z Arturem Głowackim. Prócz autorskich piosenek także kilka dobrze znanych utworów blues rockowych.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 20-go lutego 2020 roku, do warszawskiej Tawerny Gniazdo Piratów, znajdującej się przy ulicy Ogólnej 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl