Adam van Bendler
"Światło w tunelu" jest nowym, już czwartym z kolei programem Adama Van Bendlera.
Gdzie?
Le Scandale Zakopane
Zaruskiego M. 5, 34-500 Zakopane
Kiedy?
16 października 2018 od 20:00
Za ile?
25 zł
Organizator
Le Scandale

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 16-go października na premierę "Światła w tunelu", która odbędzie się w zakopiańskim Le Scandale, znajdującym się przy ulicy Zaruskiego M. 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

"Światło w tunelu" jest nowym, już czwartym z kolei programem Adama Van Bendlera. Artysta to człowiek, który swoją duszę zaprzedał właśnie komedii, a także zwierzętom oraz tarapatom wieczornym, dzięki którym zazwyczaj ma coś fajnego do przekazania swojej widowni.

Natomiast w tym programie, dowiedzą się Państwo co znajduje się w głowie introwertyka, po pięciu latach mieszkania w jakże depresyjnej Skandynawii, obawiając się że może popełnić samobójstwo, wraca do ojczyzny, aby postawić swoje życie na jedną kartę. Nie wie jeszcze, że owa karta jest tylko jopkiem, którym w końcu stanie się sam w obliczu wojny. To wojna kart poplamionych tanim keczupem oczekiwań społecznym, a także tłuszczem swych lęków. Chociaż opis ocieka wręcz populistyczną głębią oraz tanią hipsterską apaszką, to wiadomo jednak, iż nie może tutaj zabraknąć słodko-gorzkich, od łez niszczących żartów, jak również dziwacznych hipotez w stylu Adama. Wieczór ma poprowadzić Adam Skóra, także wystąpi support.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl