Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Adam Kalinowski w Whiskey On The Rocks

Adam Kalinowski w Whiskey On The Rocks
 
Podczas koncertu w Whiskey on the Rocks w Sopocie, na scenie przy ulicy Dworcowej 7 zaprezentuje mnóstwo flagowych rockowych utworów.
gdzie?Whiskey on the Rocks
Dworcowa 7, 81-704 Sopot
kiedy?13 października 2017 od 21:00
za ile?bezpłatnie

Whiskey on the Rocks w Sopocie gościć będzie 13 października Adama Kalinowskiego. Gość specjalny to artysta, który zyskał popularność dzięki udziałowi w programie Idol. Zaprezentował swe możliwości podczas premierowego odcinka wznowionej edycji popularnego programu w Polsacie.

Kim jest A. Kalinowski? Okazało się, że artysta nie jest debiutantem. Ma na swym koncie sporo nagrań, publikowanych dotychczas w YouTube, gdzie stworzył autorski kanał. Przyznał się, że wbrew obiegowej opinii, zespół Nirvana nie jest jego ulubioną kapelą. Zdecydowanie bardziej woli Alter Bridge lub Alice In Chains.

Utalentowany dwudziestoparolatek urodzi się w Łomży. Obecnie mieszka w Trójmieście i w tej przestrzeni realizuje się jako wokalista hard rockowej formacji o nazwie W8. Popularność zdobył dzięki Idolowi, gdzie doszedł do finału i uplasował się na piątym miejscy.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Podczas koncertu w Whiskey on the Rocks w Sopocie, na scenie przy ulicy Dworcowej 7 zaprezentuje mnóstwo flagowych rockowych utworów. Repertuar oscylować będzie wokół repertuaru grup: Pearl Jam oraz Guns n' Roses. Słuchacze mogą liczyć na ciekawe muzyczne interpretacje oraz aranżacje akustyczne popularnych utworów popowych i rockowych. Pojawią się również utwory autorskie. Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl