Adam Bałdych & Helge Lien Trio - koncert
Piosenki są utrzymane w idiomie europejskim improwizowanej muzyki, znajdującej się na granicy jazzu, muzyki poważnej i elementów alternative/indie rocka
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
1 grudnia 2018 od 19:00
Za ile?
30 zł

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na koncert, który odbędzie się już 1-go grudnia 2018 roku, w kołobrzeskim Regionalnym Centrum Kultury, znajdującym się przy ulicy Solnej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych. Koncert odbędzie się w granicach projektu, o nazwie: "Brothers". Wystąpią: Adam Baldych - skrzypce oraz Helge Lien Trio w składzie: Per Oddvar Johansen grający na perkusji, Helge Lien - fortepian i Mats Eilertsen - kontrabas.

Album "Brothers" został wydany dzięki prestiżowej wytwórni niemieckiej, o nazwie: ACT Music. Właśnie tam Adam Bałdych wydaje swe płyty od roku 2012. Ostatni krążek to kolejna już wspólna praca skrzypka z Gorzowa oraz zespołu norweskiego Helge Lein Trio. Natomiast muzykę na owej płycie tworzy 9 piosenek - kompozycji autorskich Adama Bałdycha i cover od samego Leonarda Cohena, noszący tytuł: "Hallelujah", które razem tworzą spójną całość.

Piosenki są utrzymane w idiomie europejskim improwizowanej muzyki, znajdującej się na granicy jazzu, muzyki poważnej i elementów alternative/indie rocka, które tej muzyce nadają bardzo specyficznej chropowatości oraz buntowniczej aury. Sam artysta mawia, że chciałby, żeby jego muzyka wpisywała się w czasy, w jakich przyszło nam żyć. Aby oddawała ich smak oraz wibracje. Tęsknoty i niepokoje. Chciałby również, żeby niosła ona przesłanie wypełnione pięknem i miłością. Dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek człowiek potrzebuje czuć, że ma braci i siostry, potrzebuje otwierać się ponownie na siebie, a także podejmować próby wzajemnego zrozumienia.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl