Ach, jedź do Varasdin! - Gala Operetkowa
"Ach, jedź do Varasdin!" Jest to bardzo sławny motyw pochodzący z "Hrabiny Marica", i który w jednoznaczny sposób mówi o również sławnym chorwackim kurorcie.
Gdzie?
Scena Kamienica
Lelewela J. 15, 53-505 Wrocław
Kiedy?
14 czerwca 2018 od 19:00
Za ile?
40 zł
Organizator
Scena Kamienica

"Ach, jedź do Varasdin!" Jest to bardzo sławny motyw pochodzący z "Hrabiny Marica", i który w jednoznaczny sposób mówi o również sławnym chorwackim kurorcie. Festiwale odbywające się w Ciechocinku, albo w Krynicy słyną z prezentacji fragmentów pochodzących ze znanych oraz lubianych operetek. Takie właśnie będzie spotkanie z operetką już ostatnie naszej sceny w tym sezonie. Ale zanim nastąpi koniec zaprezentujemy znane fragmenty, jak również premierowo te, które wiążą się z nadmorskimi oraz górskimi kurortami.

Obsada jest następująca: Sylwia Frączek zaśpiewa sopranem, Agnieszka Zabrzeska również sopran, Tomasz Maleszewski zaśpiewa tenorem, Ivan Zhukov zagra na fortepianie, wystąpi przed Wami także Balet Sceny Kamienica.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 14-go czerwca 2018 roku, do wrocławskiej Sceny Kamienica, znajdującej się przy ulicy Lelewela J. 15. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych. W programie operetka na wakacjach - duety oraz arie z kurortów świata.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl