Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Accantus Symfonicznie - koncert

Accantus Symfonicznie - koncert
 
W programie koncertu pojawią się największe przeboje Studia, czyli solowe piosenki, duety oraz tercety, a także zbiorówki.
gdzie?Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
kiedy?29 października 2017 od 18:30
za ile?70 zł

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina stanie się areną ciekawego wydarzenia muzycznego. Już 29 października, punktualnie o 18:30 w przestrzeni sal koncertowych przy ulicy Ołowianki 1 w Gdańsku rozpocznie się koncert, udział w którym gwarantuje niezwykłe przeżycia i doznania artystyczne.

"Accantus Symfonicznie" stanowi niezwykłe i wyjątkowe, wydarzenie muzyczne i to zarówno dla wiernych sympatyków "Studia Accantus" oraz dla samych członków Studia. Dziewięciu wokalistów, czterdziestu dwóch muzyków oraz dyrygent przenoszą widzów w musicalowy świat filmowych piosenek.

W programie koncertu pojawią się największe przeboje Studia, czyli solowe piosenki, duety oraz tercety, a także zbiorówki. Usłyszeć będzie można rzadko wykonywane na żywo utwory: "Krąg życia", "Bluzwis", czy "Tango Roxanne". Warto nadmienić, że wszystkie wykonania zaprezentowane zostaną w języku polskim.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Studio Accantus utworzone zostało przez Bartłomieja Kozielskiego. To zespół twórców oraz wykonawców, którzy poruszają się sprawnie w świecie musicali oraz muzyki filmowej. Accantus zaraża swą pasją coraz liczniejsze rzesze publiczności. Początkowo formacja rozpoznawana była wyłącznie z nagrań zamieszczanych co tydzień, systematycznie, w każdą środę w kanale YouTube. Artyści zachęceni przez fanów rozpoczęli cykl spotkań na żywo. Występy symfoniczne zawsze stanowią dla Accantus szczególne wydarzenie. To niezwykła okazja do koncertów w tak licznym składzie.

W trakcie koncertu wokalistom ze Studia Accantus towarzystwa na scenie dotrzymywać będą muzycy współpracujący z Orkiestrą Symfoniczną z Zamościa, Orkiestrą imienia Karola Namysłowskiego. Orkiestra ta cieszy się mianem najstarszej orkiestry symfonicznej w Polsce. Pod batutą i kierownictwem utytułowanego i doświadczonego dyrygenta, pana Tadeusza Wicherka orkiestra realizuje się podczas działalności koncertowej organizowanej na terenie kraju oraz poza jego granicami. Orkiestra imienia Karola Namysłowskiego wystąpiła już na scenach rozsianych po Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Czechach, Austrii, Kanadzie, Bułgarii, Rumunii, Francji,Rosji. Muzycy występowali także na Białorusi oraz Ukrainie. Kompilacja młodości i świeżości oraz talentu wokalistów ze Studia Accantus plus doświadczenie i tradycja zamojskiej Orkiestry Symfonicznej to gwarancja niezwykłych doznań muzycznych, przeżyć na najwyższym poziomie artystycznym. Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl