Accantus Live 2019 - koncert
Na repertuar głównie składają się piosenki zamieszczane na kanale samego Studia Accantus. Widownia mogła je już wcześniej usłyszeć w trakcie symfonicznych koncertów oraz recitali.
Gdzie?
A2 - Centrum Koncertowe
Góralska 5, 53-610 Wrocław
Kiedy?
16 marca 2019 od 18:00
Za ile?
115 zł

Accantus Live 2019 jest trasą koncertową i przy okazji nową odsłoną formacji. 8 wokalistów pojawi się na scenie z muzykami, którzy zostali zebrani specjalnie z okazji tego projektu. Ta grupa właśnie, jest wzorowana na orkiestrach, stanowiących muzyczną oprawę przedstawień na West Endzie oraz Broadwayu.

Na repertuar głównie składają się piosenki zamieszczane na kanale samego Studia Accantus. Widownia mogła je już wcześniej usłyszeć w trakcie symfonicznych koncertów oraz recitali. Znajdują się tutaj również piosenki, które wcześniej nie były wykonywane, i które wymagają cięższego oraz mocniejszego brzmienia.

Zatem do smyków oraz klawiszy dołączają trzy gitary i perkusja. Instrumenty za zadnie mają podnieść publikę z siedzeń oraz sprowokować ją do nowego przeżywania dobrze znanych jej piosenek. Będzie zatem i głośno i lirycznie. Również śmiesznie oraz nostalgicznie momentami. Czasami intymnie, a czasami z pełną mocą!

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na koncert składają się dwie części. Całość trwała będzie jakieś dwie i pół godziny (w tym przerwa). Ze względu na bezpieczeństwo oraz na logistykę po naszych koncertach nie przewidujemy spotkań z fanami. Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 16-go marca, w sobotę 2019 roku, do wrocławskiego A2 - Centrum Koncertowego, znajdującego się przy ulicy Góralskiej 5. Zaczynamy o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 115 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl