Absyntia - Premiera nowej płyty + jubileusz

Absyntia - Premiera nowej płyty + jubileusz
Tytuł płyty, a także inne szczegóły niebawem pojawią się w prasowych artykułach. Zatem bądźcie Państwo czujni!
Gdzie?
Klub Środowisk Twórczych Spatif
Bohaterów Monte Cassino 52/54, 81-759 Sopot
Kiedy?
11 kwietnia 2019 od 20:00
Za ile?
bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 11-go kwietnia 2019 roku, do sopockiego Klubu Środowisk Twórczych Spatif, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 52/54. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 i jest bezpłatne. To będzie koncert z okazji nowej płyty, który łączymy z jubileuszem dziesięciolecia istnienia zespołu Absyntia. Prócz albumów będą dostępne także koszulki i inne, niezwykle miłe niespodzianki dla fanów. Będą również Goście specjalni, którzy brali udział w studyjnych nagraniach, na przykład: ludzie, którzy byli związani z formacją w początkach jej funkcjonowania i nie tylko. Serdecznie Was zapraszamy!

Tytuł płyty, a także inne szczegóły niebawem pojawią się w prasowych artykułach. Zatem bądźcie Państwo czujni! W roku 2009 roku, w marcu grupa wydała album, pod tytułem: "Nocne historie", z którego piosenki możecie usłyszeć w rozgłośniach, jak między innymi: Radio Gdańsk, czy Trzeci Program Polskiego Radia. W tamtym również czasie zespół rozpoczął koncertować. Na koncie mają zatem około stu pięćdziesięciu występów, tak w kraju, jak i na terenie kontynentu europejskiego, na różnych festiwalach, występy u boku gwiazd, jak na przykład: Pink Freud, Lao Che, Coma i Kult. Natomiast w roku 2011 formacja wypuściła dobrze przyjętą przez publikę oraz dziennikarzy płytę, pod tytułem: "Korytarze" (EP).

Muzyka, którą tworzy Absyntia jest połączeniem ognia, atmosfery hipnotycznej, jak również przenikających melodii. Najlepszym dowodem na te słowa są wypełnione dobrą energią oraz pasją sceniczną koncerty na żywo. Poza tym styl formacji oscyluje między psychodelicznymi brzmieniami gitarowymi, energią rock'n'rollową i przestrzenną, która jest oparta nawet czasami o filmową muzykę. W chwili obecnej zespół prowadzi pracę nad nową płytą studyjną, której premiera jest zaplanowana na kwiecień tego roku.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl