Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

8. Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii

8. Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii
 
Temat wiodący podczas 8. edycji Targów to bistro prosto z Francji ubrane w polski kostium.
gdzie?MTG AmberExpo
Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
kiedy?od 6 lutego 2018 do 7 lutego 2018 00:01
organizatorTargi w Krakowie Sp. z o.o.

W pierwszych dniach lutego (od 6 do 7)w Gdańsku szykuje się spore wydarzenie: Targi Food-to-Go. Impreza odbywa się już po raz ósmy. Organizator wydarzenia, Targi w Krakowie Sp. z o.o., serdecznie zaprasza do Gdańska. Tu, w MTG AmberExpo przy ulicy Żaglowej 11 nastąpi otwarcie imprezy. Targi łączą w sobie sporo elementów: wystawy, intrygujący program towarzyszący, nowe spojrzenie na fach gastronomiczny. Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii to najpewniej jedna z najintensywniej rozwijających się imprez targowych, która w pełni realizuje potrzeby branży. Dzięki Targom pojawiła się przestrzeń, która udostępnia miejsca dla prezentacji nowych trendów, dzięki którym restauracje w Polsce usprawniają swe prace oraz mogą wyróżnić się na kulinarnej mapie.

Temat wiodący podczas 8. edycji Targów to bistro prosto z Francji ubrane w polski kostium. To miejsce, które łączy restaurację, cukiernię, kawiarnię oraz bar. Tu można zjeść szybko, a posiłkowi towarzyszyć ma przyjemna atmosfera. Realizując te zamierzenia, organizatorzy przygotowali specjalną, nowatorską Strefę o nazwie: Multi Café. Tu właściciele obiektów gastronomicznych odnajdą inspiracje oraz produkty, które mogą stanowić dopełnienie ich lokalu. Strefa Multi Café czeka na firmy, które oferują: zastawy stołowe, porcelanę, meble, sztućce, oświetlenie, dekoracje, tekstylia, wyposażenia ogródków, pergole, zadaszenia, elementy architektury ogrodowej.

Strefa Deserowych Inspiracji stanowi nieodłączną część Targów. W tym miejscu, jak co roku zaprezentują się dystrybutorzy oraz producenci: kawy, czekolady, herbaty, a także słonych i słodkich deserów, dekoracji i dodatków cukierniczych. Od wielu już lat w Strefie Deserowych Inspiracji pojawiają się pomorscy mistrzowie cukiernictwa oraz kucharze. Tu nawiązują kontakty biznesowe oraz poznają nowe receptury. Nie zabraknie mini deserów, słodkich przekąsek, koktajli, popisów w dekorowaniu ciast i tortów - to wszystko w kolejnej odsłonie Strefy Deserowych Inspiracji.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Strefa Warsztatów i Prezentacji to dowód na to, że targi gastronomiczne Food-to-Go nie stanowią tylko prezentacji produktów i usług eksponowanych na stanowiskach. To także dwudniowy, intensywny program warsztatowo-seminaryjny. Program zajęć oparty został na aktualnej obserwacji rynku oraz analizie zmian w zakresie trendów w branży gastronomicznej. Prezentacje oraz pokazy przygotowane zostały przy współpracy ze znanymi cukiernikami, kucharzami oraz ekspertami w temacie gastronomii.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl