75. Antykabaret Dobry Wieczór: Wszystko, co najlepsze już było

75. Antykabaret Dobry Wieczór: Wszystko, co najlepsze już było
Na spotkania z ulubionym Antykabaretem Dobry Wieczór niezmiennie zarezerwujcie sobie każdy trzynasty dzień w miesiącu
Gdzie?
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Oławska 13, 50-123 Wrocław
Kiedy?
13 września 2018 od 19:30 do 23:30
Za ile?
30 zł
Organizator
Antykabaret "Dobry Wieczór We Wrocławiu"

Pamiętacie może jeszcze taki etap swego życia, gdy mając skończone siedem lat, na początku nowego roku nauki szkolnej mieliście pojawić się w nowym miejscu? Czy pamiętacie zapach tej gumki do ścierania z Chin? Czy też zapach piórnika NRD-owskiego, które podobno były najlepsze? Może pamiętacie jak wrzynał się nam w plecy pasek skayowego plecaka? Nie pomagało nawet podszywanie filcem. Zatemperowane porządnie ołówki, a atrament napełniony obowiązkowo w piórze. Zatem szliśmy w nowe! Ludzie szli prost w nieznane, na głęboką wodę i myśleli, iż wszystko najlepsze już miało miejsce.

Właśnie tak samo jest z Antykabaretem. Skończyli już siedem lat, rok szkolny właśnie się zaczyna, a oni idą do nowej klasy. Od miesiąca wrzesień będą odbywały się spotkania w słynnym Klubie wrocławskim, o nazwie: Vertigo Jazz ClubiRestaurant, który znajduje się przy ulicy Oławskiej 13. Zaczynamy zatem całkowicie nowy etap naszego życia. Szczerze liczymy na to, iż Wy nasi drodzy słuchacze będziecie ciągle z nami!

Na spotkania z ulubionym Antykabaretem Dobry Wieczór niezmiennie zarezerwujcie sobie każdy trzynasty dzień w miesiącu (słowo: każdy sugerować mógłby, iż myślimy również o lipcu i sierpniu - co o tym myślicie?) Nieważne oczywiście, w który dzień tygodnia przypada ów trzynasty. Dlatego, że doroślejemy, klub kojarzony będzie z długim siedzeniem po nocy więc zaczynać będziemy o godzinie 19:30, żeby każdy z Was mógł zdążyć ze spokojem.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Atmosfera jazzowego klubu, małych oraz kameralnych światów przy stoliczkach z lampką. Oraz to co zawsze było i zawsze będzie najważniejsze w naszym Antykabarecie, czyli spotkanie. Nie chcemy nadal, byście byli zmuszeni do rechotu. Pragniemy jedynie spędzić z Wami dobry wrocławski wieczór.

Na pewno przed Wami wystąpią: Anna Malek, Bogusław Bednarek, Emose Katarzyna Uhunmwangho, Wojciech Dereń, Ścibor Szpak, Jerzy Skoczylas, Marek Kocot, Wojtek Bergander, Rafał Karasiewicz, Paweł Ostrowski. Poprowadzi wieczór z pewnością: Marek Kocot, natomiast muzycznie opracuje Rafał Karasiewicz, a kto przyjdzie? Myślimy, że będą to na pewno Ci wszyscy, którzy pragną spędzić nienachalny, miły dobry i zabawy wieczór w mieście Wrocław.

Projekt jest finansowany dzięki Gminie Wrocław, zaś współorganizatorem pozostaje Ośrodek Kultury oraz Sztuki we Wrocławiu. Główny organizator - Fundacja Ośrodek. Bilety kosztują 30 złotych i są dostępne online, a także w Klubie Vertigo Jazz&Restaurant.

Serdecznie zachęcamy do rezerwowania miejsc na: emenago.com/i/vertigojazz

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl