Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

50.Turystyczna Giełda Piosenki Studenckiej: koncert we Wroclawiu

50.Turystyczna Giełda Piosenki Studenckiej: koncert we Wroclawiu
 
Przed Wami zagrają między innymi: Do Góry Dnem; Mikroklimat; Ryszard Żarowski; także Seta i wielu innych znakomitych artystów.
gdzie?Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
kiedy?30 września 2017 od 19:00

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na pięćdziesiątą Turystyczną Giełdę Studenckiej Piosenki i w ramach niej na koncert, który odbędzie się we Wrocławiu, już 30 września 2017 roku, w Sali Gotyckiej Starego Klasztoru. Zatem zapraszamy serdecznie do Wrocławia wszystkich miłośników nurtu, zwanego Krainą Łagodności, a także bywalców naszej Giełdy Ogólnopolskiej Turystycznej Piosenki Studenckiej.

Przed Wami zagrają między innymi: Do Góry Dnem; Mikroklimat; Ryszard Żarowski; także Seta i wielu innych znakomitych artystów. Giełda to najstarszy tego typu festiwal w naszym kraju. Swe początki z giełdą wiążą liczni wspaniali wykonawcy. Wśród nich wymienić można: Wolną Grupę Bukowinę, Jerzego Filara oraz Jacka Cygana, Mikroklimat, jak również wielką rzeszę artystów młodszych, którzy na scenach pojawiali się przez ostatnich czterdzieści dziewięć lat.

Nasz koncert to pierwsza taka z imprez Roku Jubileuszowego, który został ogłoszony na Giełdzie. Wystąpią podczas jego trwania wykonawcy, których gościliśmy niejednokrotnie na giełdowej scenie. Bardzo prosimy zarezerwujcie sobie Państwo czas i widzimy się 30 września, we Wrocławiu!

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl