4Dreamers - koncert
Chłopaki z 4D odkrywają przed Państwem liczne muzyczne sekrety, o czym z pewnością przekonacie się podczas występów.
Gdzie?
Pick&Roll Club
Zamkowa Góra 3-5, 81-713 Sopot
Kiedy?
8 września 2018 od 17:00
Za ile?
35 zł

Własnie ukazał się debiutancki album formacji 4DREAMERS. Odkrywa on niesamowity wręcz talent oraz miłość płynącą ku muzyce czterech, świetnych chłopaków: Mateusza Gędka, Kuby Szmajkowskiego, Tomasza Gregorczyka oraz Maksa Więckowskiego. Przekrój ich piosenek jest dość spory, ponieważ zawiera aż dziewięć utworów, w tym rzecz jasna, debiutancki, pod tytułem: "Sekret", a także hitowy, noszący tytuł: "Drugi Raz", jak również wspaniałą i nostalgiczną balladę, pod tytułem: "Pluszowy miś", która porusza serca nie tylko tych wrażliwszych, ale właściwie wszystkich słuchaczy.

Za chwilę mogą Państwo usłyszeć ich na żywo, w trakcie trwania specjalnej trasy koncertowej, promującej płytę. Zatem chłopaki z 4D odkrywają przed Państwem liczne muzyczne sekrety, o czym z pewnością przekonacie się podczas występów.

Na najbliższy koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8-go września 2018 roku, do sopockiego Pick&Roll Clubu, znajdującego się przy ulicy Zamkowej Góry 3-5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl