49. Fama – Międzynarodowy Kampus Artystyczny
Jeśli wydaje się Państwu, iż Świnoujście znajduje się na krańcu świata, to w pewnym sensie macie rzecz jasna rację.
Gdzie?
Amfiteatr Im. Marka Grechuty
Frederyka Chopina 30, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
15 sierpnia 2019
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Miejski Dom Kultury w Świnoujściu

Fama tegoroczna to dziesięć dni wakacyjnych, plaża, morze, codziennie przeprowadzane próby oraz kilkadziesiąt artystycznych wydarzeń specjalnie dla Was! Już dzisiaj zaplanujcie Państwo wakacje w mieście Świnoujście, które jest przepięknym uzdrowiskiem, miastem przyjaznym sztuce ambitnej, twórczym eksperymentom oraz oryginalnym pomysłom.

Jeśli wydaje się Państwu, iż Świnoujście znajduje się na krańcu świata, to w pewnym sensie macie rzecz jasna rację. Ponieważ w trakcie Famy odetniecie się Państwo od szarej codzienności, żeby wrócić do swoich domów z jak najlepszymi wspomnieniami z wakacji.

W trakcie Famy zaprezentują się Wam twórcy wszelakich dziedzin sztuki: zespoły muzyczne oraz soliści wszystkich stylów muzycznych, teatry, wokaliści, aktorzy, kabarety, tancerze, stand-uperzy, improwizatorzy, happenerzy, artyści sztuk wizualnych, performerzy, literaci, filmowcy, dziennikarze, fotografowie, jak również animatorzy, czy inspicjenci. Jest zaplanowanych około stu artystycznych wydarzeń, specjalnych i towarzyszących na scenach festiwalowych, jak: Amfiteatr, Miejski Dom Kultury, Muszla Koncertowa, Hala w Północnym Basenie, Galeria Miejsce sztuki44, Plac Wolności, klub festiwalowy, prom miejski, czy ulice miasta.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

Zapraszamy Państwa zatem bardzo serdecznie już 15-go sierpnia 2019 roku, do Amfiteatr Im. Marka Grechuty, w Świnoujście, znajdującego się przy ulicy Fryderyka Chopina 30. Wydarzenie jest bezpłatne, a jego organizatorem jest Miejski Dom Kultury w Świnoujściu.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl