Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

40-lecie Zespołu Pod Budą - koncert

40-lecie Zespołu Pod Budą - koncert
 
Wokalistą zespołu jest Andrzej Sikorowski, który także gra na gitarze, mandolinie i poprowadzi koncert.
gdzie?Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
kiedy?18 listopada 2017 od 19:00
za ile?85 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na czterdziesto-lecie grupy Pod Budą. Koncert odbędzie się już 18-go listopada 2017 roku, w gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina.

Wokalistą zespołu jest Andrzej Sikorowski, który także gra na gitarze, mandolinie i poprowadzi koncert. Marek Tomczyk zagra dla Państwa na gitarze, a Anna Treter zaśpiewa oraz zajmie się instrumentami klawiszowymi, jak również Andrzej Żurek, który zagra na basowej gitarze. A gościnnie na instrumentach klawiszowych zagra Adam Niedzielin i na perkusji Wojciech Fedkowic.

Formacja Pod Budą wyszła w roku 1977 z kabaretu krakowskiego studenckiego, pod taką samą nazwą. Do dnia dzisiejszego dali wiele udanych koncertów (kilka tysięcy!), tak w Polsce, jak również za jej granicami: w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, ZSRR i Australii. Zespół nagrał liczne albumy platynowe oraz złote, które są znane przynajmniej przez dwa pokolenia Polaków. Muzyka, a także teksty Andrzeja Sikorowskiego i kompozycje od Jana Hnatowicza utworzą rozpoznawalny oraz niepowtarzalny charakter tego zespołu.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 85 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl