30 lat BIG CYC + Golden Life - koncert

30 lat BIG CYC + Golden Life - koncert
Od wielu lat próbują walczyć z paranoją dotyczącą codzienności i w uszczypliwy sposób komentują zastaną rzeczywistość.
Gdzie?
Opera Leśna
Moniuszki St. 12, 81-829 Sopot
Kiedy?
8 września 2018 od 19:30

Big Cyc jest legendarnym już zespołem cyrkowo -rockowym, który wiele razy stawał się obiektem sensacji medialnych. Kariera formacji rozpoczęła się w poprzedniej dekadzie, w czasach, kiedy brakowało praktycznie wszystkiego, zaczynając od picia oraz jedzenia, kończąc na paszportach i walucie. Zatem grupa wstrzeliła się wręcz idealnie w tamten czas, ponieważ potrafiła połączyć melodyjnego punka z ironią oraz kąśliwym humorem Alternatywy Pomarańczowej. Po dziś dzień, muzycy grający prawie trzydzieści lat w takim samym składzie, potrafią stworzyć jeden z najbardziej oryginalnych oraz najbarwniejszych rockowych formacji na polskiej scenie muzycznej.

Są również autorami licznych nieśmiertelnych hitów, jak między innymi: "Berlin Zachodni", "Rudy się żeni", czy też "Makumba", a także niezapomnianych albumów, pod tytułami: "Z partyjnym pozdrowieniem", "Moherowe berety", lub "Wojna plemników". Od wielu lat próbują walczyć z paranoją dotyczącą codzienności i w uszczypliwy sposób komentują zastaną rzeczywistość. Koncert ma być zatem połączeniem trzęsienia ziemi i serii bolesnych dość elektrowstrząsów, po których poczują się Państwo jak nowo narodzeni.

Big Cyc ma na celu zagrać kipiący pozytywną energią, materiał iście wybuchowy dla swych fanów zaczynając od lat pięciu kończąc gdzieś na sto pięciu. Obok takich przebojów, jak między innymi: "Świat według Kiepskich" i "Facet to świnia", również pojawią się także utwory z kontrowersyjnej płyty, pod tytułem: "Czarne słońce narodu". Zatem Big Cyc jest rockową lekcją historii, ale w pigułce.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Formacja - legenda, czyli Golden Life, która z wielkim powodzeniem działa w naszym kraju od wielu już lat, jak również poza granicami Polski. Debiut albumowy z roku 1991 był dość głośny i efektowny. Eklektyczna muzyka zespołu Golden Life przypadła szczególnie do gustu publiki, jak i dziennikarzy. Okrzyknięto ich nawet formacją roku, zaś płytę, pod tytułem: “Midnight Flowers” - albumem roku. Właśnie w taki sposób rozpoczęła się droga na sam szczyt, która miała wkrótce okazać się jedną z najważniejszych na polskiej rockowej scenie.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8-go września 2018 roku, do sopockiej Opery Leśnej, znajdującej się przy ulicy Moniuszki St. 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl