3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc - Mistrzostwa Świata w Długodystansowym Biegu Górskim

3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc - Mistrzostwa Świata w Długodystansowym Biegu Górskim
Nasza akcja na celu ma popularyzację górskich biegów, aktywnej turystyki, a także promocję Karkonoszy.
Gdzie?
Hala Sportowa przy SP
Konstytucji 3 Maja 48, 58-540 Karpacz
Kiedy?
24 czerwca 2018 od 09:00 do 19:30
Organizator
Szkoła Zdobywców Horyzont

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na górski ultra maraton, pod nazwą: 3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc. Wszyscy uczestnicy naszego biegu do wyboru mają trzy dystanse, czyli: dystans mini siedemnasto kilometrowy, dystans średni trzydziesto sześcio kilometrowy oraz dystans ultra pięćdziesięcio pięcio kilometrowy. Tego roku średni dystans naszych zawodów będzie rozgrywany w randze Mistrzostw Światowych w Biegu Górskim Długodystansowym. Impreza odbędzie się już 24-go czerwca 2018 roku, w niedzielę, w godzinach od 9:00 do 19:30.

Nasza akcja na celu ma popularyzację górskich biegów, aktywnej turystyki, a także promocję Karkonoszy. Poza zawodami sportowymi główną intencją wydarzenia jest zaangażowanie w ten bieg całych sportowych rodzin, jak również ich przyjaciół. Organizatorem imprezy jest natomiast Szkoła Zdobywców Horyzont. Zaś partnerem zawodów jest niezmiennie Miasto Karpacz oraz Urząd Marszałkowski Dolnośląskiego Województwa, Grupa Karkonoska GOPR i Rotary Club Karkonosze.

Biuro zawodów mieściło się będzie w Hali Sportowo-Widowiskowej, znajdującej się przy ulicy Konstytucji 3Maja 48, Karpacz. Rejestracja odbędzie się natomiast w biurze zawodów, 23-go czerwca 2018 roku, w godzinach 17:00 - 21:00, jak również 24-go czerwca 2018 roku, w godzinach 7:00 - 8:00. Zawodnicy wystartują z centrum Karpacza, znajdującego się przy wyżej wspomnianej Hali Sportowej, o godz. 9:20, a o godz. 9:00 będzie start zawodników w Mistrzostwach Świata. Meta jest tam gdzie start. Zawody skończą się o 19:30, a później nastąpi oficjalne rozdanie nagród.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl