Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

2Can 2R: Oxon/Dj Smutek - 2Can Mixtape

2Can 2R: Oxon/Dj Smutek - 2Can Mixtape
 
Oxon/Dj Smutek - 2Can Mixtape - tego warto wysłuchać, ten koncert warto zobaczyć!
gdzie?Wydział Remontowy
Pl. Solidarności 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?15 września 2017 od 21:00
za ile?20 zł

Oxon - raper rodem z Krakowa na scenie pojawia się już od wielu lat. W ciągu kilkunastoletniej kariery dał się poznać jako artysta, który bez trudu opanował trudną technikę odpowiedniego doboru słów, kreślenia gibkiego flow oraz elastycznych refrenów, które płynnie okalają pamięć. To autor świetnie przyjętego przez słuchaczy albumu "Supermoce". Oxon jest również autorem cyklu OneTake. Aktualnie pracuje nad kolejnym solowym albumem, który światło dzienne ujrzy pod koniec roku 2017.

DJ Smutek - doświadczony DJ rodem z Tarnowa. Wspólnie z raperem Oxonem od dwóch lat stanowią eksplodujący skład koncertowy. Najświeższe dzieło artystów to wartość i jakość, które już dawno nie gościły na scenie muzycznej w Polsce. Zaskoczą nawet wybrednego słuchacza. Taka muzyka już dawno nie gościła na polskiej scenie. To mixtape, o którym bez wahania powiedzieć można - pełnoprawny. Raper oraz DJ mają tu tyle samo do wyrażenia. Słuchaczy zaskoczy doskonałe zgranie, perfekcyjne popisy Dj-a, eksplozja energii i sporo interesujących pomysłów. Wszystko to tworzy idealny album imprezowy, który warto wysłuchać na żywo.

Oxon/Dj Smutek - 2Can Mixtape - tego warto wysłuchać, ten koncert warto zobaczyć! Serdecznie zapraszamy do Gdańska. Scena przy placu Solidarności 1 - Wydział Remontowy! DJ Smutek oraz Oxon już 15 września. Zaczynają punktualnie o 21:00! Warto sprawdzić! 2Can Mixtape - impreza godna polecenia.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl