29. Uphill Race Śnieżka
Jeżeli chcesz... poczuć ogromny ból oraz lubisz jak pot zlewa Ci się na oczy - to wyścig jest właśnie dla Ciebie!
Gdzie?
Deptak w ciągu ulicy Konstytucji 3 Maja
Konstytucji 3 Maja, Karpacz
Kiedy?
24 sierpnia 2019 od 10:00 do 13:00
Organizator
Grabek Promotion Sp. z o.o Urząd Miasta w Piechowicach

Uphill Race Śnieżka jest możliwością wjechania na rowerze 1602 metrów n.p.m, czyli na najwyższy szczyt w w Sudetach - zwany Śnieżką. 13,5 kilometra z Centrum Karpacza i 600 metrów n.p.m, trasa o długości 13500 metrów i 1000 metrów przewyższenia.

Jeżeli chcesz... poczuć ogromny ból oraz lubisz jak pot zlewa Ci się na oczy - to wyścig jest właśnie dla Ciebie! Jeśli pragniesz podziwiać spektakularne widoki wprost z grani Karkonoszy i dodatkowo jechać w szpalerze wiwatujących fanów - to również wyścig jest właśnie dla Ciebie! Jeśli chciałbyś wjechać tak wysoko i daleko, że wyżej oraz dalej już nie można - to ten wyścig jest Twój! I w końcu jeśli pragniesz czuć i finiszować, szybciej już po prostu się nie da, i że za chwilę się po prostu zatrzymasz, chociaż ciągle pedałujesz - wyścig z całą pewnością jest dla Ciebie! Zatem zdobądź najwyższy szczyt w Sudetach!

Startujemy z deptaku w Karpaczu, 24-go sierpnia 2019 roku, o godzinie 10:00. Planowany koniec imprezy jest na godzinę 13:00. Organizatorem jest Grabek Promotion Sp. z o.o Urząd Miasta w Piechowicach.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl