28. Finał WOŚP 2020 - Koncert Zespołu Raz Dwa Trzy

28. Finał WOŚP 2020 - Koncert Zespołu Raz Dwa Trzy
Grupa istnieje od ponad dwudziestu pięciu lat, zaś od piętnastu w składzie niezmienionym. Koncertują w Polsce oraz poza jej granicami.
Gdzie?
Hala Sportowa Milenium w Kołobrzegu
Ppor. Łopuskiego E. 38, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
12 stycznia 2020 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie

Raz Dwa Trzy: formacja rozpoczęła swoją działalność w roku 1990, w lutym w mieście Zielona Góra. Już w kilka tygodni później zagrali pierwszy koncert również w Zielonej Górze, klub: "Zatem". W tym samym roku, na Wiosnę wzięli udział w krakowskim Studenckim Festiwalu Piosenki i zdobyli Grand Prix Festiwalu, a także nagrodę za teksty, aranżację, muzykę, nagrodę imienia Wojtka Bellona, prywatną nagrodę Pawluśkiewicza i nagrodę imienia Wojtka Bellona.

Grupa istnieje od ponad dwudziestu pięciu lat, zaś od piętnastu w składzie niezmienionym. Koncertują w Polsce oraz poza jej granicami. Lider grupy to Adam Nowak, który jest kompozytorem, wokalistą, autorem tekstów i gitarzystą. Ceni sobie poetów wyrazistych, między innymi: Villona, Brodskiego, Brechta, Szymborską, czy ks. Twardowskiego, a także charyzmatycznych wykonawców piosenek: Piaf, Waitsa, Wysockiego, Cohena i innych.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 12-go stycznia 2020 roku, do kołobrzeskiej Hali Sportowej Milenium, znajdującej się przy ulicy Ppor. Łopuskiego E. 38. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl