Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

27. Finał WOŚP Koncert Śpiewający Aktorzy

27. Finał WOŚP Koncert Śpiewający Aktorzy
 
Teatr Wybrzeże oraz Fundacja Pomysłodalnia serdecznie zapraszają na kolejną już edycję koncertu charytatywnego - "Śpiewający aktorzy".
gdzie?Teatr Wybrzeże - Scena Kameralna
Bohaterów Monte Cassino 30, 81-767 Sopot
kiedy?13 stycznia 2019 od 12:00

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na ósmą edycję koncertu, pod tytułem: "Śpiewający aktorzy", który odbędzie się z okazji 27-go Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koncert odbędzie się już 13-go stycznia 2018 roku, w sopockim Teatrze Wybrzeże - Scena Kameralna, znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 30. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00, zakończy o 15:00. Obowiązuje wstęp, w postaci datku na WOŚP, ponieważ wszyscy razem gramy dla małych dzieci i zbieramy na kupno sprzętu przeznaczonego dla szpitali dziecięcych specjalistycznych.

Wolontariusze, którzy są zarejestrowani w Gdyni dla Orkiestry reprezentują Gdyńską Szkołę Społeczną. Teatr Wybrzeże oraz Fundacja Pomysłodalnia serdecznie zapraszają na kolejną już edycję koncertu charytatywnego - "Śpiewający aktorzy". W pierwszej części koncertu, która jest poświęcona twórczości artystycznej Zbigniewa Wodeckiego usłyszą Państwo: Katarzynę Kurdej, Karolinę Trębacz, Karolinę Merdę, Krzysztofa Wojciechowskiego z Teatru Muzycznego, Piotra Kłudkę z Teatru Miniatura, Teatr Muzyczny Baabus Musicalis.

Natomiast w drugiej części, która jest dedykowana Korze oraz zespołowi Maanam wystąpią: Ewa Jendrzejewska, Agata Woźnicka z Teatru Wybrzeże, Marzena Nieczuja Urbańska, Anna Rau, Mikołaj Prynkiewicz z Teatru Lalki "Tęcza", Ilona Zaręba, Agnieszka Skawińska i Katarzyna Ustowska z Teatru Dada von Bzdülöw, jak również uczniowie z muzycznej szkoły Musicollective, obejmując cały koncert opieką muzyczną. Nie zabraknie także niespodzianek, jak co roku, odbędzie się loteria fantowa i licytacje.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl