Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
 
Głównym celem finału będzie kupno nowoczesnego medycznego sprzętu przeznaczonego dla specjalistycznych dziecięcych szpitali.
gdzie?Dom Kultury
Kosynierów 19, 76-270 Ustka
kiedy?13 stycznia 2019 od 09:00 do 21:00
za ile?bezpłatnie
organizatorDom Kultury w Ustce

Pomaganie jest wręcz dziecinnie proste. W tym roku gramy dla małych dzieci oraz bez fochów na zakup sprzętu przeznaczonego dla szpitali specjalistycznych dziecięcych.

Dwudziesty siódmy Finał Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie miał miejsce już 13-go stycznia 2019 roku. Głównym celem finału będzie kupno nowoczesnego medycznego sprzętu przeznaczonego dla specjalistycznych dziecięcych szpitali. Placówki posiadające oddziały II, a także III-go stopnia referencyjności. Co oznacza to w praktyce? Że placówki takie mogą dokonywać specjalistycznych diagnoz, jak również udzielać medycznej pomocy dzieciom najbardziej chorym i najbardziej tego potrzebującym. W naszym kraju, na tą chwilę, funkcjonują takie placówki i jest ich około pięćdziesięciu. Swym zasięgiem obejmują teren całej Polski. W takich placówkach najważniejsze właściwie jest wyposażenie, które spełniałoby najwyższe standardy i było najnowocześniejsze. Daje ono lekarzom oraz pielęgniarkom najlepsze możliwości stawiania diagnozy i leczenia nawet najgorszych przypadków medycznych, za którymi zawsze stoją niczemu winne, bezbronne dzieci.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 13-go stycznia tego roku, do usteckiego Domu Kultury, znajdującego się przy ulicy Kosynierów 19. Zaczynamy grać o godzinie 9:00, kończymy tradycyjnym światełkiem do nieba o godzinie 21:00. Wydarzenie bezpłatne, choć nie zapominajcie o wspomaganiu Orkiestry datkami do puszek.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl