27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Głównym celem finału będzie kupno nowoczesnego medycznego sprzętu przeznaczonego dla specjalistycznych dziecięcych szpitali.
Gdzie?
Dom Kultury
Kosynierów 19, 76-270 Ustka
Kiedy?
13 stycznia 2019 od 09:00 do 21:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Dom Kultury w Ustce

Pomaganie jest wręcz dziecinnie proste. W tym roku gramy dla małych dzieci oraz bez fochów na zakup sprzętu przeznaczonego dla szpitali specjalistycznych dziecięcych.

Dwudziesty siódmy Finał Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie miał miejsce już 13-go stycznia 2019 roku. Głównym celem finału będzie kupno nowoczesnego medycznego sprzętu przeznaczonego dla specjalistycznych dziecięcych szpitali. Placówki posiadające oddziały II, a także III-go stopnia referencyjności. Co oznacza to w praktyce? Że placówki takie mogą dokonywać specjalistycznych diagnoz, jak również udzielać medycznej pomocy dzieciom najbardziej chorym i najbardziej tego potrzebującym. W naszym kraju, na tą chwilę, funkcjonują takie placówki i jest ich około pięćdziesięciu. Swym zasięgiem obejmują teren całej Polski. W takich placówkach najważniejsze właściwie jest wyposażenie, które spełniałoby najwyższe standardy i było najnowocześniejsze. Daje ono lekarzom oraz pielęgniarkom najlepsze możliwości stawiania diagnozy i leczenia nawet najgorszych przypadków medycznych, za którymi zawsze stoją niczemu winne, bezbronne dzieci.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 13-go stycznia tego roku, do usteckiego Domu Kultury, znajdującego się przy ulicy Kosynierów 19. Zaczynamy grać o godzinie 9:00, kończymy tradycyjnym światełkiem do nieba o godzinie 21:00. Wydarzenie bezpłatne, choć nie zapominajcie o wspomaganiu Orkiestry datkami do puszek.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl