Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
 
W ten dzień, w mieście Kraków warto przejść się na Rynek Główny.
gdzie?Rynek Główny w Krakowie
Rynek Główny, 30-062 Kraków
kiedy?14 stycznia 2018 od 16:00 do 20:30
za ile?bezpłatnie
organizatorFundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Podobno najtrudniejszy jest pierwszy krok, ale na szczęście Orkiestra rok rocznie potrafi postawić na nogi cały nasz kraj i nie tylko. Neonatologia to cel dwudziestego szóstego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który jest zaplanowany na 14-go stycznia 2018 roku. Przez ćwierć wieku WOŚP zebrała oraz przekazała, aby wesprzeć polską medycynę więcej niż 825 milionów złotych. W tym roku pozyskiwać będziemy środki, żeby "wyrównywać szanse w leczeniu noworodków". Sprzęt, który jest bardzo nowoczesny, jak na przykład inkubatory trafić ma do szpitali stopnia pierwszego.

W ten dzień, w mieście Kraków warto przejść się na Rynek Główny. A tam na scenie, która zostanie usytuowana pomiędzy Sukiennicami a Kościołem Świętego Wojciecha już od godziny 16:00 będą Państwa rozgrzewały zespołu rockowe, jak: Batalion d’Amour, Pull The Wire, Killsorrow, czy też Krzywa Alternatywa. Gwiazdy wieczoru natomiast to: Elektryczne Gitary i ich lider Kuba Sienkiewicz, który na co dzień jest lekarzem neurologiem, a także żywiołowy zespół Enej. Odnajdziemy również w centrum miasta miejsce pierwszej pomocy oraz punk medyczny Wielkiej Orkiestry, a tam będą Państwo mogli zmierzyć ciśnienie, poziom tkanki tłuszczowej, czy cukru we krwi. Ponad to wszyscy chętni mogą wówczas zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku, a na płycie Rynku Głównego pojawi się krwiobus. W oddziale Narodowego Muzeum Krakowskiego, w Sukiennicach zostanie osadzony sztab orkiestry, a prace można będzie na bieżąco podglądać. Zwieńczeniem 26-go Finału tradycyjnie będzie "światełko do nieba", a zapłonie ono o godzinie 20:00.

Zapraszamy zatem już 14-go stycznia 2018 roku, od godziny 16:00 do 20:30 na Krakowski Rynek Główny. Wydarzenie jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl