25. Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich Amberif 2018

25. Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich Amberif 2018
Targi to mnóstwo wernisaży, warsztatów, seminariów naukowych oraz paneli dyskusyjnych.
Gdzie?
MTG AmberExpo
Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Kiedy?
od 21 marca 2018 10:00 do 23 marca 2018 18:00
Organizator
Międzynarodowe Targi Gdańskie SA

AMBERIF- jest najważniejszą wystawą bursztynu na świecie oraz największą jubilerską imprezą, jeśli chodzi o Europę Środkowo-Wschodnią. To wielkie spotkanie biznesu i sztuki, gdzie rodzą się idee oraz setki twórczych pomysłów. To również tutaj, odbywają się prezentacje najnowszych trendów i technologii w designie jubilerskim.

AMBERIF gromadzi w Gdańsku 470-ciu wystawców, którzy przybywają tutaj z całego świata, gromadzi się także ponad 6 tysięcy ludzi z branży, którzy odwiedzają targi, przybywając, aż z 58 różnych krajów. Najwięcej spotkamy tu: Rosjan, Węgrów, Niemców, Litwinów, Szwedów, Włochów, Francuzów, Czechów, Estończyków, Estończyków, Chińczyków, przybywają licznie także branżowcy z Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Danii, Łotwy, Finlandii, Kanady czy Stanów Zjednoczonych.

Targi to mnóstwo wernisaży, warsztatów, seminariów naukowych oraz paneli dyskusyjnych. Punkt kulminacyjny 25. Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich Amberif 2018, to Gala Bursztynu oraz Mody AMBER LOOK TRENDS & STYLES.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Są to targi o charakterze branżowym, dostępne osobom i firmom, które związane są z jubilerstwem oraz bursztynnictwem, a także z handlem oraz produkcją wyrobów złotniczych i biżuterii. Ponadto pojawiają się osoby bezpośrednio związane z marketingiem oraz Ci, którzy oferują usługi związane jubilerstwem czy sztuką użytkową.

Targi rozpoczną się 21 marca o godzinie 10.00 i potrwają do 23 marca do godziny 18.00. Miejscem Targów jest MTG AmberExpo w Gdańsku, a organizatorem Międzynarodowe Targi Gdańskie SA.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl