Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

25. EDD. Muzeum Sportu i Turystyki

25. EDD. Muzeum Sportu i Turystyki
 
Autor wykładu, Antoni Witczak odniesie się do zmian, które nastąpiły w karkonoskim krajobrazie.
gdzie?Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu
Mikołaja Kopernika 2, 58-540 Karpacz
kiedy?9 września 2017 od 17:00
za ile?bezpłatnie
organizatorMuzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu

Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu zachęca do udziału w imprezie pod hasłem: "Europejskie Dni Dziedzictwa". To już dwudziesta piąta odsłona tego najistotniejszego w Europie wydarzenia, które promuje dziedzictwo kulturowe. Jak w każdym roku, we wrześniu, państwa, które realizują ten projekt, udostępniają publiczności do zwiedzania sporo zabytków i miejsc kultury oraz organizują wystawy, wykłady, inne imprezy towarzyszące, które dedykowane są różnorodnej grupie odbiorców.

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego ustalił, że hasłem przewodnim dwudziestej piątej edycji Europejskich Dni Dziedzictwa będzie motto: „Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”.

W Karpaczu, w Muzeum Sportu i Turystyki, które znajduje się przy ulicy Mikołaja Kopernika 2, 9 września o godzinie 17:00 odbędzie się prelekcja „Krajobraz karkonoski”. Autor wykładu, Antoni Witczak odniesie się do zmian, które nastąpiły w karkonoskim krajobrazie. Motorem tych zmian było działanie człowieka. Autor przyczyny szukać będzie w karczowaniu, zalesianiu wzgórz, budownictwie, powstawaniu wsi. Slajdowisko przygotowane przez Antoniego Witczaka ukaże urok karkonoskich zamków, pałaców, dworów, ogrodów pałacowych oraz schronisk.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Serdecznie zapraszamy! 25. EDD. Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu! Polecamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl