24. Summer Jazz Festival Kraków / Komeda Ahead

24. Summer Jazz Festival Kraków / Komeda Ahead
Festiwal jest jednym z największych polskich festiwali jazzowych oraz jednym z większych na terenie kontynentu europejskiego.
Gdzie?
Klub Alchemia w Krakowie
Estery 5, 31-056 Kraków
Kiedy?
24 lipca 2019 od 20:00
Za ile?
40 zł

Wystąpią przed Państwem Oleś Brothers i Christopher Dell. Zatem zapraszamy na Summer Jazz Festival, który odbędzie się już 24-go lipca 2019 roku, w krakowskim Klubie Alchemia, znajdującym się przy ulicy Estery 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych. Od roku 2017 Letni Festiwal Jazzowy - Piwnica pod Baranami zorganizowany został pierwszy raz w roku 1996 w czasie obchodów czterdziesto-lecia słynnej Piwnicy pod Baranami.

Dyrektor oraz twórca festiwalu - Witold Wnuk, zainspirował się dzięki Piotrowi Skrzyneckiemu i przedstawił w lipcu serię całomiesięczną koncertów codziennych odbywających się w Piwnicy. Rok rocznie Festiwal powiększał swą formułę prezentując, przy codziennych koncertach w Piwnicy, koncerty w Filharmonii, Radio Kraków, Operze Krakowskiej, Centrum Manggha, Centrum Kijów, ICE Kraków oraz wszelakich klubach jazzowych w Krakowie. Od 2000 roku są organizowane wielkie koncerty plenerowe oraz wydarzenia, jak między innymi: Niedziela Nowoorleańska, czy Noc Jazzu. Teraz festiwal jest jednym z największych polskich festiwali jazzowych oraz jednym z większych na terenie kontynentu europejskiego.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl