Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

22. Nowohucka Wiosna Muzyczna - koncert

22. Nowohucka Wiosna Muzyczna - koncert
 
Najmocniejsza strona zespołu "Na Górze" to właśnie koncerty. Są one nad zwyczaj ekspresyjne, żywiołowe, jak sami członkowie grupy.
gdzie?Ośrodek Kultury im. Cypriana Kamila Norwida w Krakowie
Os. Górali 5, 31-959 Kraków
kiedy?26 maja 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Skład zespołu, o nazwie: "Na Górze" tworzą osoby, uznawane przez wyrozumiałe społeczeństwo, za niepełnosprawne. Wraz z nimi, równorzędnie wystąpią muzycy, którzy przez społeczeństwo powierzchowne, uznawani są za pełnosprawnych. Dzięki tej wspólnej scenicznej działalności, pod wielkim znakiem zapytania postawili inne estetyki tego typu i zdystansowali się od nich.

Podkreślamy, że zespół ten nie powstał jako forma terapii. Jeśli weźmiemy pod uwagę publiczność, to tylko wtedy możemy mówić o terapii.

Najmocniejsza strona zespołu "Na Górze" to właśnie koncerty. Są one nad zwyczaj ekspresyjne, żywiołowe, jak sami członkowie grupy. Ważne występy to, na przykład koncert odbyty w Pradze. Było to na Festiwalu, który poświęcony był respektowaniu praw ludzkich na świecie, jak również koncert, który odbył się na poznańskim Marszu Równości. Była to równocześnie demonstracja przeciw dyskryminacji płciowej, wyznaniowej, rasowej, czy niepełno-sprawnościowej.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy Państwa serdecznie już 26 maja 2017 roku na koncert, w krakowskim Ośrodku Kultury imienia Cypriana Kamila Norwida.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl