21. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie Uroda

21. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie Uroda
Targi są również bogatym programem, bo ponad pięćdziesiąt wydarzeń wiąże się z nimi, jak między innymi: seminaria, pokazy, konkursy oraz mistrzostwa.
Gdzie?
MTG AmberExpo
Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Kiedy?
6 października 2018 od 10:00 do 18:00
Za ile?
15 zł
Organizator
Międzynarodowe Targi Gdańskie SA

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do wzięcia udziału w 21-szej edycji naszych Targów Kosmetyczno - Fryzjerskich, pod hasłem: URODA. Targi są również bogatym programem, bo ponad pięćdziesiąt wydarzeń wiąże się z nimi, jak między innymi: seminaria, pokazy, konkursy oraz mistrzostwa.

Zatem Uroda to: największe w Polsce Północnej targi fryzjersko-kosmetyczne, możliwość dotarcia do więcej niż 6 500 odwiedzających, tak w Trójmiasta, jak również z Pomorza i całego kraju, imprezę odwiedza bardzo liczna grupa branżowa z całego obwodu kaliningradzkiego, w roku 2015 było to nawet kilka zorganizowanych specjalnie autokarów z Gośćmi, natomiast w tym roku w planach mamy zorganizowanie więcej takich grup, świetne warunki wystawiennicze, ponieważ targi odbędą się w nowoczesnym Wystawienniczo-Kongresowym Centrum, pod nazwą: AMBEREXPO.

Zapraszamy zatem Państwa bardzo serdecznie już 6-go października 2018 roku, o godzinie 10:00, do Gdańska, przy ulicy Żaglowej 11. Wstęp na wydarzenie kosztuje 15 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl