2. H2O Półmaraton - impreza sportowa
Niewątpliwym atutem udziału w tym półmaratonie jest możliwość ucieczki od zgiełku miasta, przy jednoczesnym zachowaniu płaskiej trasy asfaltowej.
Gdzie?
Niskie Łąki
Na Niskich Łąkach, 50-437 Wrocław
Kiedy?
8 kwietnia 2018 od 09:00
Za ile?
39 zł
Organizator
Pro-Run Wrocław

Pro-Run Wrocław ma zaszczyt zaprosić 8 kwietnia na drugą niezależną edycję półmaratonu ulicznego, który rozpocznie się o godzinie 9:00 we Wrocławiu. Z dumą informujemy, że ruszyły już zapisy na H2O - zapisy na wyścig po atestowanej trasie, najbardziej płaskiej trasie w Polsce.

Wśród nieoficjalnych komentarzy stale powtarza się zdanie, że to niezwykle szybka trasa. Czy to prawda? Warto byłoby zadać to pytanie prawie ośmiuset osobom, które rok temu wystartowały na terenach zalewowych i wodonośnych Wrocławia. Niewątpliwym atutem udziału w tym półmaratonie jest możliwość ucieczki od zgiełku miasta, przy jednoczesnym zachowaniu płaskiej trasy asfaltowej. Aktualnie trwają rozmowy na temat sprecyzowania przebiegu trasy. Najprawdopodobniej uda się ominąć kostkę brukową, która znajduje się za Oławskim Mostem.

Miejsce startu wyznaczono, podobnie jak poprzednio, przy boiskach Oławka (Wrocław, ulica Niskie Łąki). Serdecznie zapraszamy osoby, które pragną spróbować swych sił i planują zdobyć wyjątkowe wyróżnienie - kolejna wieża ciśnień, do kolekcji! Na mecie, na sportowców czekać będą wykwalifikowani masażyści współpracujący z wrocławską Wyższą Szkołą Fizjoterapii. Elektronicznych zapisów na H2O dokonywać można za pośrednictwem formularza zgłoszeń. Zachęcamy jednak do tego, by nie zwlekać. Przypominamy, że liczba miejsc ma ograniczoną pulę i nie przekroczy 1500 osób. Za udział w zawodach należy wnieść opłatę, kwota której warunkowana jest datą zapisu. Serdecznie zapraszamy! Startujemy 8 kwietnia, o godzinie 9:00. Spotkajmy się na Niskich Łąkach 2a.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl