19. Festiwal Ogrody Muzyczne 2019 - Prolog: Muzyka filmowa

19. Festiwal Ogrody Muzyczne 2019 - Prolog: Muzyka filmowa
Wykształceni klasycznie artyści kontynuują z wielkimi sukcesami rozpoczętą w trakcie studiów przygodę z big bandem.
Gdzie?
Zamek Królewski w Warszawie Rezydencja Królów I Rzeczypospolitej
Pl. Zamkowy 4, 00-277 Warszawa
Kiedy?
30 czerwca 2019 od 18:30
Za ile?
20 zł

Przed Państwem wystąpią: Elington, Komeda, Gershwin, Kuźniak, Kosma, Matuszkiewicz, Mancini, Monk, Young, Williams i inni. Wykonawcy: Big Band Chopin University, kierownik artystyczny: Piotr Kostrzewa, śpiew - Łukasz Lipski i Daniela Ozdarska.

Big Band Chopin University jest tworzony przez studentów oraz absolwentów Uniwersytetu Muzycznego imienia Fryderyka Chopina, miasto Warszawa. Wykształceni klasycznie artyści kontynuują z wielkimi sukcesami rozpoczętą w trakcie studiów przygodę z big bandem. Bandleader - Piotr Kostrzewa jest kotlistą solistą w Sinfonia Varsovia oraz adiunktem w UMFC.

Rok rocznie zapraszamy Państwa na dziedziniec Królewskiego Zamku. Przez prawie cały miesiąc, dzień w dzień serwujemy Państwu muzykę graną na żywo, a także muzyczne filmy, czy retransmisje z Teatru Bolszoj, Met, prestiżowych europejskich festiwali oraz instytucji kulturalnych. Serdecznie zapraszamy ciekawych Gości i przedstawicieli ze świata kultury i sztuki, reżyserów, aktorów, dyrektorów, tancerzy oraz dyrektorów instytucji kultury.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Stworzymy niemalże rodzinną, serdeczną atmosferę i dzięki temu przez kilka godzin zapomnicie Państwo o troskach, codziennych sprawach, kłopotach...zanurzycie się za to w pięknej muzyce, sztuce, czy też interesującym słowie. Taką atmosferę zawdzięczamy twórcom Festiwalu - Zygmuntowi Krauze i Ryszardowi Kubiakowi oraz całej dzielnej ekipie, przygotowującej oraz dopilnowującej, abyście Państwo w naszych namiocie festiwalowym, przy pysznej kawie i ciastku poczuli się jak w domu lub jak na wspaniałych, wymarzonych wakacjach.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 30-go czerwca 2019 roku, do warszawskiego Zamku Królewskiego Rezydencja Królów I Rzeczypospolitej, znajdującego się przy Placu Zamkowym 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:30, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl