15. Krakowski Półmaraton Marzanny
Celem naszej imprezy jest przede wszystkim: promowanie biegania jako formy najprostszej sportowej aktywności, tak ważnej w naszym zdrowym życiu
Gdzie?
Błonia
al. Marsz. Focha F., 30-111 Kraków
Kiedy?
18 marca 2018 od 11:00 do 14:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Krakowski Klub Biegacza "Dystans"

W mieście Kraków już od kilku lat zaraz po utopieniu Marzanny, w postaci kukły, biegacze startują ku rywalizacji w półmaratonie. Również od kilku lat, monotonne okrążenia Błoń zostały zamienione na trasę urozmaiconą, tak Bulwarami Wiślanymi, blisko samego Wawelu, jak również urokliwymi kątami Starego Miasta.

Celem naszej imprezy jest przede wszystkim: promowanie biegania jako formy najprostszej sportowej aktywności, tak ważnej w naszym zdrowym życiu, powitanie nowej pory roku - Wiosny w atmosferze rywalizacji sportowej, promowanie miasta Kraków jako miejsca przyjaznego biegaczom, a także rozpoczęcie startów wiosennych w zawodach.

Nasz proponowany dystans wynosi: Krakowski Półmaraton Marzanny, czyli 21,097 km oraz Bieg z Dystansem Krakowski przeznaczony „Dla małych serc” i obejmujący 10 km. Start: Półmaratonu - Błonia krakowskie, 10 kilometrów - Bulwary Wiślane, natomiast meta na Błoniach w Cichym Kąciku.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Impreza odbędzie się już 18-go marca 2018 roku, od godziny 11:00 do 14:30, przy alei Marsz. Focha F. Wydarzenie jest bezpłatne, a jego organizatorem jest Krakowski Klub Biegacza "Dystans".

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl