Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

10000 Russos, Kapitan Bongo, Mary & The Highwalkers

10000 Russos, Kapitan Bongo, Mary & The Highwalkers
 
Kapitan Bongo grają muzykę określaną jako: stoner rock i stoner doom.
gdzie?Klubokawiarnia Chmury
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
kiedy?4 października 2017 od 19:00

Deerhunter Booking bardzo serdecznie zaprasza Państwa na wieczór space rockowy, do warszawskiej Klubokawiarni Chmury, znajdującej się przy ulicy 11 Listopada 22. Wydarzenie odbędzie się już 4-go października 2017 roku, od godziny 19:00.

10000 Russos jest to kapela pochodząca z Portugalii, powstała w roku 2013, w Porto, i która gra Psychedelic rocka i space rocka. Do tej pory zdążyli wydać EPkę w roku 2014, a także płytę w roku 2015. Koncert w Chmurach to pierwsza wizyta zespołu w naszym kraju. Jeżeli lubicie Państwo Ampacity, Follakzoid, Yuri Gagarin, Pyramidal, Electric Moon - koncert z pewnością Was zainteresuje.

Kapitan Bongo grają muzykę określaną jako: stoner rock i stoner doom. Zespół pochodzi z Warszawy i wierzy głównie w piwko, trawę oraz w łagodną formę zabawy. Z pomocą czterech aspołecznych elementów przemierzają Kosmos oraz odkrywają wspaniałą krainę Riffu. Ich premierowa płyta, pod tytułem: "Skibi" została wydana w roku 2016. Teraz formacja pracuje nad całkiem nowym materiałem, który zagrany zostanie na koncercie w Chmurach.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Mary & The Highwalkers grają stoner rock i stoner doom, pochodzą również z Warszawy. Trio, które zostało uformowane z Pragi warszawskiej. Przez jakiś czas szukało swego brzmienia rifów siarczystych, grzmiącego basu, a także perki, która świdrowałaby każdy kąt w pomieszczeniu. Efekt tych właśnie poszukiwań to EPka, która nosi tytuł: "Chapter one: Cognition" i nagrana jest w koncepcji, zwanej instrumental stoner doom. Nieprzypadkowo została ona wydana 20 kwietnia 2017 roku.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl