100% rock and rolla – Muzyczna Grupa Rekonstrukcyjna

100% rock and rolla – Muzyczna Grupa Rekonstrukcyjna
Rock and roll jest czymś więcej niż muzyka, ponieważ to zupełnie nowy styl życia dla młodzieży, nowa moda i nowy styl w tańcu.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
23 marca 2019 od 21:00
Za ile?
25 zł

Muzyczna Grupa Rekonstrukcyjna gwarantuje Państwu 100 procent rock and rolla na koncercie, który odbędzie się już 23-go marca 2019 roku, w sopockim Teatrze Boto znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych. Data koncertu nie jest przypadkowa, ponieważ sześćdziesiąt lat wstecz w Klubie Rudy Kot (miasto Gdańsk) odbył się pierwszy w naszym kraju koncert formacji Rhythm and Blues, założonej przez Franciszka Walickiego. W repertuarze koncertu znajdują się przeboje rock and rollowe, które od tego momentu zaczęły podbijać publikę młodzieżową.

Rock and roll jest czymś więcej niż muzyka, ponieważ to zupełnie nowy styl życia dla młodzieży, nowa moda i nowy styl w tańcu. Klimat niezapomnianego koncertu oraz jego konsekwencji dla rockowej polskiej muzyki przypomni Wam Muzyczna Grupa Rekonstrukcyjna. Formację powołali do istnienia "weterani" ciekawych składów rockowych trójmiejskich z lat sześćdziesiątych. Frontman to Jerzy Kozłowski, który był wokalistą zespołu ABC Andrzeja Nebeskiego. Wrócił on po wielu latach w Kanadzie do rodzinnego miasta Gdynia i porwał swym zapałem kilku ciągle aktywnych muzyków do „rekonstrukcji” muzyki rock and rollowej. Przypominają oni lata świetności , odwołując się do brzmień autentycznych, do repertuaru i żywiołowych reakcji.

Redaktor Stanisław Danielewicz poprowadzi koncert i zaprosi Państwa ku wspomnieniom czasów, kiedy powstawały najważniejsze zespoły rockowe w Trójmieście. Na sali są mile widziani maniacy i sympatycy rock and rolla, jeżeli ich marynarki będą fruwały w rytm hitów tak, jak było to w roku 1959.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl