10 Tenorów - Gdańsk
Stanowić on będzie nie jedynie wokalny most pomiędzy dwoma krajami, ale również nowe słowo, czy też nutę w historii popularnej muzyki.
Gdzie?
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Kiedy?
4 marca 2018 od 17:00
Za ile?
80 zł

Pragniemy odpowiedzieć na wciąż rosnące zainteresowanie w naszym kraju wokalną sztuką artystyczną, twórców pochodzących z Ukrainy. Zatem mamy w planach stworzenie projektu, który byłby mostem, łączącym kultury naszych krajów. Ten projekt to również efekt wspaniałej, trwającej już od lat współpracy z generalnym dyrektorem Teatru Operetki Kijowskiej, nazwiskiem Bohdan Strutynśky.

Dziesięciu śpiewaków, Ukraińców oraz Polaków, zaśpiewa hity operetkowe, a także musicalowe, jak również wykona estradową muzykę, łącząc przy tym światowy repertuar z utworami kompozytorów, tak ukraińskich, jak i polskich. To projekt z pewnością unikalny, który kryje się pod hasłem brzmiącym: "10 tenorów". Stanowić on będzie nie jedynie wokalny most pomiędzy dwoma krajami, ale również nowe słowo, czy też nutę w historii popularnej muzyki.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 4-go marca 2018 roku, do gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina, znajdującej się przy ulicy Ołowianka 1. Zaczynamy o godzinie 17:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl