Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

„007. The Best Of James Bond” koncert Wiktora Korszli i Karoliny Warchoł

„007. The Best Of James Bond” koncert Wiktora Korszli i Karoliny Warchoł
 
Piosenki wykonają Wiktor Korszla i Karolina Warchoł, a dodatkową atrakcją w trakcie koncertu będzie wyświetlanie fragmentów filmów o Bondzie.
gdzie?Bielański Ośrodek Kultury
Goldoniego C. 1, 01-913 Warszawa
kiedy?30 września 2017 od 17:00
za ile?20 zł
organizatorBielański Ośrodek Kultury

Pięknie kobiety, akcja, która do ostatniej chwili trzyma w napięciu, tajna misja, zdrady, ogrom niebezpiecznych wrogów i jeszcze więcej zaskakujących gadżetów... po raz kolejny niezwykle przystojny i cechujący się wielką odwagą James Bond, staje przed zadaniem uratowania świata! Nie byłoby filmu, którego głównym bohaterem jest agent 007, gdyby nie niesamowite kompozycje muzyczne! Czy pamiętacie wszystkie? Jeśli nie, to jak najbardziej warto sobie o nich przypomnieć.

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do wspólnego wzięcia udziału w Koncercie Muzyki Filmowej, podczas którego prezentowane będą piosenki ze wszystkich filmów z Jamesem Bondem- Agentem 007. Piosenki wykonają Wiktor Korszla i Karolina Warchoł, a dodatkową atrakcją w trakcie koncertu będzie wyświetlanie fragmentów filmów o Bondzie.

Wiktor, artysta występujący w całej Europie, solista w 14-tu anglojęzycznych i niemieckojęzycznych musicali i spektakli wokalno-tanecznych, takich jak między innymi: Michael Jackson Show "Dangerous Love" czy Musical pod tytułem "Es war einmal". Ćwiczył pod okiem wybitnych nauczycieli z Hamburg School of Entertainment. Pracował także przy repertuarach musicalowych w Teatrze Studio Bufo, w Chorzowskim Teatrze Rozrywki oraz w Teatrze Muzycznym w Gliwicach przy Tarzanie w reżyserii Tomasza Dutkiewicza. Wiktor jest także solistą w Studiu Accantus.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Drugą wykonawczynią piosenek o Bondzie, jest Karolina. Karolina ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, wygrywała ogólnopolskie i międzynarodowe festiwale. Zdobyła między innymi Grand Prix w Ogólnopolskim Festiwalu Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych "Debiuty", który miał miejsce w Lublinie a także Grand Prix w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży o nazwie "Nad wierną rzeką", ten natomiast miał miejsce w Małogoszczu. Można było podziwiać ją podczas wielu telewizyjnych koncertów czy w Krakowie w Piwnicy pod Baranami. Dwa lata współpracowała z Teatrem Muzycznym z Trójmiasta, pracowała również nad Projektem Proscenium. Podobnie jak Wiktor, jest solistką w Studiu Accantus.

Zapraszamy już 30 września do Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl